Mine Anaokulu İstanbul

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Mine Anaokulu İstanbul konusu Mine Anaokulu Hakkında - Mine Anaokulu Tanıtım - Mine Anaokulu Resimleri - Mine Anaokulu İletişim Bilgileri

Mine Anaokulu İstanbul Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mine Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mine Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mine Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: MİNE ANAOKULU

Adresi: HALKALI TOPLU KONUTLAR ATAKENT 1 ETAP 1BÖLGE /KÜÇÜKÇEKMECE

Telefon Numarası: 2126988136

Faks Numarası: 2124709571

E-mail Adresi:
    iletisim@mineanaokulu.com

Web Adresi:
    Mine Anaokulu

OKULUMUZ HAKKINDA ;

Okulumuz Halkalı Atakent 1.Etap 1.Bölge'de Kutlutaş Siteleri içerisinde yer almaktadır.
    Etrafı yeşil alan, park ve bahçeler ile çevrilidir. 2 katlı bir binadır. Alt katı lojman ve depodan oluşmaktadır. Üst katta 4 adet sınıf,1 spor salonu, 1 yemekhane ve çok amaçlı salon,1 satranç ve müzik odası olarak kullanılmak üzere etlinlik odası, mutfak, 1 müdür odası, 1 memur odası, 1 giriş salonu yer almaktadır. Okulumuzda 2 adet iç bahçe bulunmaktadır. Bu bahçelerden birinde oyun malzemeleri bulunmakta ve park olarak kullanılmaktadır. Diğer bahçe ise ekim,dikim yapılması ve hayvan beslenebilmesi için doğa bahçesi olarak düzenlenmiştir.

MİSYONUMUZ

Öğrencilerimiz bireysel gelişim özelliklerinin önemsendiği ve kendilerini gerçekleştirme fırsatlarının yaratıldığı ortamlarda alanında yetkin bir kadro ile en etkin eğitim-öğretim metodları kullanılarak eğitim almaktadır.
    Öğrencilerimiz araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak bilgi ve beceri sahibi olurlar.
    Okul öncesi dönemin yaşama hazırlanmadaki önemi bilinmekte okul, aile ve öğretmen işbirliği içerisinde çalışmalar
    yürütülmektedir.

VİZYONUMUZ

Personelin, velilerimizin, öğrencilerin parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyduğu, araştırmacı kimliğini yeni projeler ile destekleyen, sürekli gelişim gösteren, yaygınlaşmakta olan okul öncesi eğitimde çevresi ile birlikte işbirliği içinde hareket
    eden bir eğitim kurumu olmaktır.

Mine Anaokulu Resimleri

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş