Mimar Sinan Anaokulu Çorum Merkez

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Mimar Sinan Anaokulu Çorum Merkez konusu Mimar Sinan Anaokulu Hakkında - Mimar Sinan Anaokulu Tanıtım - Mimar Sinan Anaokulu Resimleri - Mimar Sinan Anaokulu İletişim

Mimar Sinan Anaokulu Çorum Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mimar Sinan Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mimar Sinan Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mimar Sinan Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: MİMAR SİNAN ANAOKULU
    Adresi: Mimar Sinan Mah. 9. Cad.
    Telefon Numarası: 3642347962
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Mimar Sinan Anaokulu Resimleri

Mimar Sinan Anaokulu Tarihçesi

Okulumuz 1997 yılının Aralık ayında tamamlanmış olup 1997-1998 eğitim ve öğretim yılında hizmete girmiştir.

Okul ilimiz Mimar Sinan Mahallesi sınırları içinde olup ,adını da Tarihimiz ve Türk dünyasında unutulmaz bir yere sahip Mimar Sinan’dan almıştır.

OKULUN ÖZELLİKLERİ

Okulumuz tam gün eğitim yapan bağımsız anaokuludur. Okulumuzda tam gün ve ikili eğitim yapılmaktadır. Okulumuzda halen 86 öğrenci eğitim görmektedir.

BİNANIN ÖZELLİKLERİ

Okulumuz 8 derslikli 4 dersliği donanımlı elektrik, su ve kanalizasyon mevcut olup kalorifer tertibatlı doğalgaz ile ısınmaktadır. Bina 2066 metre kare, bahçe 4463 metre kare toplam 6529 metre kare dir.Ayrıca binanın alt katları depo şeklinde kullanılmaktadır.

SINIFLAR

Okulumuzda 8 adet faaliyet sınıfı mevcuttur.Bunlardan 4 tanesi ders araç ve gereçleri bakımından faaliyet yapılacak şekildedir. 4 Faaliyet sınıfımızda öğrenciler etkinlik yapmaktadır. Bir sınıf sanat etkinlikleri odası olarak düzenlenmiştir. Bir sınıf spor odası olarak kullanılmaktadır. Diğer bir sınıfta dinlenme odası olarak düzenlenmiştir.

DİĞER BÖLÜMLER

Danışma

Bekleme Salonu

İdari Odalar

Arşiv

Lavabolar

Oyun Odası

Yemek Odası

Bulunmaktadır.

Mimar Sinan Anaokulu Resimleri

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr -

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız