Milliyet Emlak Browser Download

'M-N' forumunda Siraç tarafından 6 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Milliyet Emlak Browser Download konusu Milliyet Emlak Browser Download

Tanıtım:
    Emlak Browser; Emlak ilanlarınızı daha kolay yayınlamanıza ve incelemenize yardımcı olmak amacıyla Milliyet ve Milliyet Emlak üyeleri için ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.

Bu web sayfa gösterici sayesinde İnternet Explorer, Opera, Firefox gibi web tarayıcılar ile inceleme yaparken resimlerin gösterimindeki yavaşlıklar da ortadan kalkmaktadır.

Aradığınız emlak içeriğine daha kolay ve hızlı olarak erişebilmenizi amaçlayan bir tarayıcı web sayfalarındaki birçok özellikten arındırılarak hazırlandığı ve bilgiyi direkt Milliyet Emlak Web Sunucularından aldığı için önemli bir miktar hız sağlamaktadır.

Milliyet Emlak Browser Programı ile ilgili her türlü sorun ve yardım talepleriniz için milliyet@emlakbrowser.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Programın Kullanımı :
    Programı kullanmak için bilgisayarınıza hiçbir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Sadece innDireceğiniz dosyayı çift tıklayarak açılması için 3-5 saniye kadar beklemeniz yeterlidir. Sonra Milliyet Emlak Sistemini istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İşiniz bittiğinde sadece sağ üst köşedeki X işaretine basarak kapatmanız yeterlidir. Tabi üye iseniz ve üye girişi yaptıysanız üye çıkışı yaptıktan sonra X işaretine basmanız gerektiğini de hatırlatalım.

Asgari Sistem Gereksinimi :

Pentium 3 işlemcili bilgisayar,
    256 MB Ram (Bellek),
    Microsoft Internet Explorer 6 veya 7,
    Microsoft Windows Servis Paketi 2 veya üzeri.

NOT : Milliyet Emlak Sitesinde ilan verebilmek için Üye Olmanız ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş olmanız gerektiğini unutmayınız.

Editörün Notu :
    Programı indirme ve kullanma aşamalarında güvenlik duvarı (firewall) özellikli koruma programı olan ziyaretçilerimizin, “güvenlik riski olabileceği” şeklinde bir uyarı alabileceklerini belirtmek istedim.
    Bu uyarıdan dolayı korkulacak bir durum olmayıp, Emlak Browser programının normal internet tarayıcılarının iletişim yollarından farklı yöntemlerle sunucularından veri aldığından kaynaklanan bir hatırlatma uyarısıdır.
    Editörlerin ziyaretçilerinin istifadesine sunduğu programları yayınlamadan önce çeşitli güvenlik, performans, kalite gibi testlerden geçirdiğini de hatırlatmak isteriz.
    Sürüm :

Boyut : 393 Kb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Milliyet Gazetesi Emlak Servis

Milliyet Emlak Browser

Bu Sayfayı Paylaş