Milli Eğitim Şampiyonları ödüllendirdi

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Siraç tarafından 9 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Milli Eğitim Şampiyonları ödüllendirdi konusu Mardin’in Nusaybin ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen spor müsabakalarında final maçları oynandı. 5 kategoride dereceye giren okulla çeşitli ödüller verildi.

Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Lig heyeti tarafından ilçede faaliyet gösteren okullar arasında organize edilen Voleybol ve Futbol turnuvaları sona erdi. Voleybol Yıldız kızlarda Atatürk ilköğretim okulu, Genç kızlarda Emire Gözü Lisesi, Futbol branşında Küçük erkeklerde Gazipaşa ilköğretim okulu, yıldızlarda Oğuzhan ilköğretim okulu ve Gençlerde Süleyman Bölünmez lisesi Şampiyon oldu.

Atatürk Stadyumunda yapılan ödül töreninde, ilçe Milli Eğitim Müdür İzzetin Aydın, şube Müdürü İdris Akbaş, Süleyman Bölünmez Lisesi Müdürü Şedrettin Yüksekdağ, Bülent Pekdemir ilköğretim okulu Ercan Mete ve Müdür yardımcısı Davut Sunal şampiyon olan okullara kupa verdi.

Tören konuşan Milli Eğitim Müdürü Aydın, her yıl okullarda düzenledikleri sosyal aktiviteler arasında sporun önemli bir yer tuttuğunu söyledi.

Aydın; "Organizasyonlarda mücadele eden sporcular ve lig heyeti komisyonu, İlçe Gençlik Spor Müdürümüz, Emniyet, Sağlık personeline teşekkür ediyorum. Ayrıca Mardin’de yapılan organizasyonda başarılı olarak bölge şampiyonasına gidecek. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerini kutluyorum" şeklinde konuştu.

Milli Eğitim Müdürü Akbaş da, turnuvada okulların bir birleriyle dah iyi kaynaştığını belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti./ Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com

2. Google

Google Özel Üye

şampiyonlarımızı tebrik ederim :)

Bu Sayfayı Paylaş