MFD Fırın Programı 1.0.0 İndir

'M-N' forumunda Mavi_Sema tarafından 9 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

MFD Fırın Programı 1.0.0 İndir konusu MFD Fırın Programı 1.0.0

Boyut : 2.98 Mb

Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : MFD Yazılım

Virüs Kontrolü : Tarandı, Temiz Detaylı Rapor İçin Tıklayınız

Tanıtım:
    Üreticiden: Fırıncılar için hazırlanmış, ekmek ve diğer unlu mamüllerin hesap ve adet miktar hareketlerini, ekmek dağıtım araçlarına verilen ekmek miktarını, iadeyi, ziyan olan ekmek miktarını takip etmenize yarayan ve barkodlu veya barkodsuz tezgah satış yaparak eleman personel ve ürün bazında rapor imkanı sağlayan fırıncılar tarafından yapılan ilk program olma özelliğini taşımaktadır.

Özellikleri:

Ürün Sevkiyat takibi ile üretimden nereye ne kadar ürünün hangi tarihte ve kime çıktığının takip edilmesi
    Tezgah satışıyla barkodlu veya elle satış yapma imkanı
    Son durum raporuyla tüm ürünlerinizin üretimini, iadesini, araçlardaki miktarını ve zayi olan miktarı görerek anlık bilgi alma
    Üretim ekleme, araçlara sevkiyat ve araçlarda iade almada bilgilendirme amaçlı uyarılar ve ürün miktarını göstererek hata yapmayı engelleme kolaylığı
    Personel bazında raporlamayla personelin hangi üründen ne kadar sattığını göstererek personel çalışma analizi
    Ürün bazında raporlamayla ürünün imalattan satışa hangi personelin hangi tarihte ürün için yaptığı satışı, iadeyi, ziyanı, işlemi göstererek ürün hakkında tüm bilgileri gösterme
    Tazgah satış raporuyla tezgah satışını günlük, aylık, yıllık veya iki tarih arasında görebilme
    Yetkili menüsüyle personele programın rapor kısmını pasif hale getirme
    Esnaf için forum sitesinde yardım alma özelliği
    Sürekli güncellenerek esnafların istekleri doğrultusunda programn gelişimini yönlendirme
    Programının dağıtımında katkı sağlayan esnafa satıştan pay verme
    Kolay ve pratik çalışma

MFD Fırın Programı 1.0.0

2. avatar

eline sağlık paylaşım için teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş