Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu Gaziemir İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu Gaziemir İzmir konusu Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu Hakkında - Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu Tanıtım - Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu Resimleri - Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu İletişim

Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1995 yılında Sakarya İlkokulu olarak bugünkü Gaziemir Anadolu Ticaret Meslek ve Ticaret Meslek Lisesi'nde eğitim-öğretim hayatına başlamıştır.1997 Yılı'nda İzmir Kuyumcular Odası Başkanı Mevlüt ÖZER Bey'in eşi ve kendi adına mevcut binamızı yaptırarak eğitim öğretime kazandırması ile Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu olarak şuan ki binamızda kesintisiz eğitim vermektedir. 1997 yılından bugüne 8 yıllık zorunlu temel eğitim kapsamında ilköğretim okulu olarak faaliyetini sürdürmektedir

Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Gaziemir
    Okulun Telefonu: 232.282 00 01
    Okulun Faksı: 232.282 07 39
    Okulun Adresi: BEYAZEVLER MH. 518 SK. NO:9
    Okulun Web Adresi:
    http://mevlutaysunozerio.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi: 334728@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: HÜSEYİN ÇAMCI
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Gaziemir'den Karabağlar yönüne giderken; Ege Serbest Bölgesi Kavşağı' nı geçtikten yaklaşık 500 m. sonra sağ tarafa dönen "Beyazevler", " 6. Sanayi Sitesi" tabelası görünür. Oradan girdikten yaklaşık 500 m. sonra ise; Sanayi Kavşağı önünüze gelecektir. Oradanda sağa bakıldığı zaman mahallemiz rahatlıkla görülmektedir. Okulumuz da; mahallemizin ortasında rahatlıkla bulunabilecek bir konumdadır
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş