Metropol Dershaneleri

'Dersaneler' forumunda Mavi_Sema tarafından 27 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Metropol Dershaneleri konusu Hakkında

Metropol Dershaneleri 1995 yılından bugüne ÖSS’ye, OKS’ye ve YÖS’e hazırlık alanında binlerce öğrencinin geleceğine yön vermesine katkıda bulunmuş, alanında uzmanlaşmış bir eğitim kurumudur.

Metropol Dershaneleri Türkiye’nin önde gelen birçok lise ve üniversitesine kazandırdığı öğrencilerin kendisine verdiği gurur ve güvenle, eğitime bakışını sürekli geliştirmiş, çağdaş ve ilkeli eğitim anlayışını eğitimin her kademesinde kendisine görev edinmiştir.

Metropol Dershaneleri yılların kendisine kazandırdığı deneyim ve birikimle, eğitim alanındaki her gelişmeyi, öğrencilerimizin başarısını arttıracak şekilde değerlendirerek eğitim anlayışını sürekli yenilemiştir.

Metropol Dershaneleri 1998 yılından itibaren, birikimini yayıncılık alanında da, öğrencilerimizin ve eğitim kurumlarımızın hizmetine sunmaya başlamış; eğitimin her kademesine yönelik yayınlar üreterek Türkiye’de ve Dünya’da on binlerce öğrencinin başarısına katkıda bulunmuştur.

Metropol Dershaneleri gelecekte de ilkeli, çağdaş ve kendisini sürekli yenileyen eğitim anlayışını sürdürecek ve daha yüz binlerce öğrencinin geleceğine ışık tutmaya devam edecektir.

Kurslar

ÖSS
    OKS

İletişim

Adres: GMK BULVARI , Nu: 16 , KAT: 5-6-8 KIZILAY-ANKARA
    Tel 1: +90 312 231 44 99
    Tel 2: +90 312 232 53 15
    Fax: +90 312 231 98 28
    E-mail: metropol@metropoldershaneleri.com

http://metropoldershaneleri.com

Bu Sayfayı Paylaş