Metinkale İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Metinkale İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon konusu Akçaabat Metinkale İlköğretim Okulu - Metinkale İlköğretim Okulu Hakkında - Metinkale İlköğretim Okulu Tanıtımı - Metinkale İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Metinkale İlköğretim Okulu Resimleri

Metinkale İlköğretim Okulu Trabzon Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Metinkale İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Metinkale İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Metinkale İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Metinkale İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: METİNKALE İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: METİNKALE İLKÖĞRETİM OKULU

Telefon Numarası: 4622612076
    Faks Numarası: 462261207

Misyonumuz

Öğrencileri sevmek. Yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunmak. Kendilerine güvenmelerini sağlamak.Örnek insan olma yolunda adım adım ilerlemelerine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Okulumuz öğrencilerin severek geldiği,kendi kendini yönetebildiği,öğrenmeyi bir tutku haline getirdiği,ahlaki değerlere sahip günümüz ihtiyaçlarına cevap verebilecek becerilerin öğretildiği bir merkez haline getirilecektir.

İlkelerimiz

Dürüstüz.
    Sözümüzde dururuz.
    Paylaşımcıyız.
    Edindiğimiz bilgileri sunarız.
    Yenilikçiyiz.
    Değişime açığız.
    Bir'in değerine inanırız.
    Bireye önem veririz.
    Kaliteden yanayız.
    Daima iyiye ulaşmak isteriz.
    Küçümsemez, önemseriz.