metin2 0 yanga item alma - Resimli anlatım

'Metin2' forumunda Dine tarafından 9 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    metin2 0 yanga item alma - Resimli anlatım konusu ilk önce bi pazara tıklıyoruz alacagımız itemin üstüne sol tıklıyoruz gölgesi kalıyor. tıkladığımız pazarın penceresini kapatıyoruz item hala mousta kalıyor başka bir pazara tıkliyp mousun üstündeki itemi kendi envanterimize koyuyoruz ve sonra 0 yanga safra geliyor ama aldığımızda oyun kapanıyor. anlamayanlar için resim:

Alıntıdır​

2. Olmuyor Kardeşim Yeterli Yang Yok Diyor

3. safrayı alsanda işe yaramaz keşke alıpta onun sslerinide gösterseydin :D

4. olmuo kardeşim denedim yeterli yang yok dio

5. aga yardım et ya yeterli yang yok diyor

6. arkdadşlar yeterli yang niye diyo çünkü en son pazarda mesala +9 dolu aldınız gölegesi kaldı kapatınız depo yu başka bir depo açıp dolnay ı markete koyun türkde bu hilenin yüzünden 95 lw lim

7. kardesım alh askın bır msn vede ordan bana göster unu ya

8. oyundan atıo alamıyom

9. Bu hileye program lazım ben indirdim programı , sonra başka car actım yoksa ban yerdim. Sonra sadece bir kez denedim oda tuttu +9 dolunay aldım bedava. Ama başka uğraşmadım car acmayla. Cok iyi ya!

10. Abicim Denedım Aynısı Geldi Safra 0 Yang Dıye Evet e Bastım Bıse Olmadı Dedıgım Şu Pazarı Actım +9 abanoz vardı onu yapıyım dedım nse yptım aynı yazı geldi evete tıkladım bıse çıkmadı sadece oyundan attı tekrar girdim blkı gelmıstır dıye ama glmedi yaa ...

11. kardeş yapıyorum 0 yang diyor ama envantere gelmiyor D:

12. kardeşim buneya gm kaldırdı galba olmuyo

13. kardeşdediklerini yaptım evet çıktı basıtım oyundan attı sonrada gelmedi

14. beyler boşuna uğraşmayın gm bu bugu kapattı yaparsanız oyundan atar itemde gelmez en kötü ihtimallede ban yersiniz boşa uğraşmayın.

15. olmuyor yeterli yang yo kdiyor myth çuvalladı

16. oluyor ama oyun atıo

17. denedimde oyundan atıyo ama itemi almıyo ? bi yardım lütfen

18. yaptım dediğiniz gibi oyundan atıyor

19. yeterli yang yok dıyo

Bu Sayfayı Paylaş