Metin Aşıkoğlu İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 10 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Metin Aşıkoğlu İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir konusu Metin Aşıkoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Metin Aşıkoğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Metin Aşıkoğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Metin Aşıkoğlu İlköğretim Okulu İletişim

Metin Aşıkoğlu İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz Karşıyaka Bostanlı Mahallesinde; Bostanlı Mahallesi ile Aksoy Mahallesi Arasında yapılmıştır. Adını; okula arsasını bağışlayan Metin AŞIKOĞLU isimli yardımsever bir vatandaştan almıştır. 3500 Metrekare arsa üzerinde 450 M2 ' si binanın yerleşimi için ayrılarak okulun inşaatı 1987 yılında başladı. 19 Eylül 1988 tarihinde eğitim-öğretime açıldı.

1992 yılında Mehmet Halim FOÇALI adlı yardımsever bir vatandaş tarafından okulumuzda ana binaya bitişik 5 derslik daha yaptırıldı.
    Okulumuz 3 katlı betonarme yapıya sahip 14 derslik, 1 Fen Bilgisi Laboratuarı, 1 Bilgisayar Laboratuarı,2 Bilgi teknolojisi sınıfı, 1 kitaplık, 1 Müdür, 2 Müdür Yardımcısı, 1 Öğretmenler odası,1 Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Odası, 1 Mutfaktan oluşmaktadır
    Okul Müdürlüğü görevini Mustafa EROL yürütmektedir. Halen okulumuzda 2 Müdür Yardımcısı, 1 Psikolojik Danışman, 15 Sınıf Öğretmeni, 2 Ana Sınıfı Öğretmeni, 16 Branş Öğretmeni,1 Memur, 2 Yardımcı Personel,1 Güvenlik Görevlisi görev yapmaktadır.

Metin Aşıkoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Karşıyaka
    Okulun Telefonu: 232,323 24 49
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi: 1783 sokak No:38
    Okulun Web Adresi:
    http://okulweb.meb.gov.tr/35/12/313287/index.html
    Okulun E-Posta Adresi: meteekiz@yahoo.com
    Okulun Müdürü: Mustafa EROL
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu