Mersin - Erdemli - Erdemli Anadolu Teknik Lisesi

'Liselerimiz' forumunda DeMSaL tarafından 14 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Mersin - Erdemli - Erdemli Anadolu Teknik Lisesi konusu Mersin - Erdemli - Erdemli Anadolu Teknik Lisesi - Mersin İlinde Bulunan Liseler

Erdemli Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise, Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi Ve Mem Mersin Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Erdemli Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise, Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi Ve Mem öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Erdemli Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise, Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi Ve Mem resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Erdemli Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise, Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi Ve Mem SBS taban puanları, Erdemli Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise, Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi Ve Mem öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Erdemli Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise, Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi Ve Mem öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ERDEMLİ ANADOLU TEKNİK LİSESİ, TEKNİK LİSE, MESLEKÎ VE TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ VE MEM
    Adresi: Arpaçbahşiş Kasabasi Yücel Cad
    Telefon Numarası: 3245455031
    Faks Numarası: 3245455576

Bu Sayfayı Paylaş