Merkez Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Arsin Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Merkez Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Arsin Trabzon konusu Arsin Merkez Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu - Merkez Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Hakkında - Merkez Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Tanıtımı - Merkez Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Merkez Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Resimleri

Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Trabzon Arsin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU

Telefon Numarası: 4627113287
    Faks Numarası: 4627113287

Kurumun Misyonu:

Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaçları doğrultusunda, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, vatanının seven ve koruyan, tarihi değerleriyle ve geçmişi ile övünen, bilimsel düşünen, hal ve hareketleriyle topluma rehberlik eden, bedenen ve ruhen sağlıklı, başarılı ve örnek bireyler yetiştirmektir.

Kurumun Vizyonu:

Öğrencilerin ve Türk Milli Eğitiminin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, öğrenme ve araştırma için her türlü fırsatın ve ortamın sağlandığı, bilgili, becerikli, iyi bir ahlaka sahip nitelikli öğrencilerin yetiştirildiği tercih edilen ve beğenilen bir okul olmaktır.

webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş