Merkez Ce-Zi-Ne Kardeşler İlköğretim Okulu Maçka Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Merkez Ce-Zi-Ne Kardeşler İlköğretim Okulu Maçka Trabzon konusu Merkez Ce-Zi-Ne Kardeşler İlköğretim Okulu Hakkında - Merkez Ce-Zi-Ne Kardeşler İlköğretim Okulu Tanıtımı - Merkez Ce-Zi-Ne Kardeşler İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Merkez Ce-Zi-Ne Kardeşler İlköğretim Okulu Resimleri

Merkez Ce-zi-ne Kardeşler İlköğretim Okulu Trabzon Maçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.
    Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Merkez Ce-zi-ne Kardeşler İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Merkez Ce-zi-ne Kardeşler İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Merkez Ce-zi-ne Kardeşler İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Merkez Ce-zi-ne Kardeşler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: MERKEZ CE-Zİ-NE KARDEŞLER İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Ce-Zi-Ne Kardeşler ilköğretim Okulu Maçka/Trabzon

Telefon Numarası: 4625121572
    Faks Numarası: 4625122023

Kurumun Misyonu :

Okulumuzun hizmet verdiği çevre içinde, merkezin kültürü ve iklimi göz önüne alınarak yaptığımız bütün hizmetler sonucunda öğrencilerimizi kendileriyle barışık; çevresinin gurur kaynağı olan nesiller olarak yetiştirmek. Onları sosyal hayata ve iş hayatına hazırlamak

Kurumun Vizyonu:

Öğrencilerimiz teknolojinin getirdiği her türlü imkanı kullanarak, ülkemizin muassır medeniyetler arasında yer almasına katkı sağlayabilecek şekilde yetiştirmek .

Kaynak :trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş