Merkez Bağımsız Anaokulu Merkez Batman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Merkez Bağımsız Anaokulu Merkez Batman konusu Merkez Bağımsız Anaokulu Hakkında - Merkez Bağımsız Anaokulu Tanıtımı - Merkez Bağımsız Anaokulu Erişim Bilgileri - Merkez Bağımsız Anaokulu Resimleri

Merkez Bağımsız Anaokulu Batman Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Merkez Bağımsız Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Merkez Bağımsız Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Merkez Bağımsız Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: MERKEZ BAĞIMSIZ ANAOKULU
    Adresi: Belde Mahallesi 3207 Cadde Batman

Telefon Numarası: 4882151257

Okulumuz Batman Merkez Belde Mahellesinde yer almakta olup, 1997 yılında bitirilerek Milli Eğitim Müdürlüğüne devir edilmiştir. Okulumuz 1997-1998 Eğitim-Öğretim yılının ikinci döneminde fiilen eğitime başlamıştır.
    Okulumuz 2000 metrekare kapalı alanı ve 1000 metrekare açık alan olmak üzere , 3000 metrekare alana sahiptir.

Okulumuzda , 8(sekiz) sınıf , okul içinde çocuk parkı, bekleme salonu, müdür odası, 2 müdür yardımcısı odası, arşiv , beslenme odası , mutfak ve kiler bulunmaktadır.Okulumuzun bahçesi geniş ve çocuk parkı bulunmaktadır.
    Okulumuz günde 9 ders saati eğitimi temel alarak , tam gün ve ikili eğitim yapılmaktadır.1 sınıfımız 4 yaş grubu , 4 sınıfımız 5 yaş grubu , 6 sınıfımız 6 yaş grubu bulunmaktadır.Toplam öğrenci sayımız 293 öğrencidir.

Okulumuz , sabah saat 8.00’da eğitime başlar, akşam saat 17.00’da eğitime son verir. Okulumuzda sabah kahvaltısı , öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere günde 3 öğün yemek verilmektedir. Bu giderler öğrenci velilerinden alınan ücretlerden karşılanır.

Bu Sayfayı Paylaş