Merkez Atatürk İlköğretim Okulu Merkez Ağrı

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Merkez Atatürk İlköğretim Okulu Merkez Ağrı konusu Merkez Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Yıgnıtepe İlköğretim Okulu Tanıtım - Merkez Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Merkez Atatürk İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

Okulumuz Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün hemen yanında bulunmaktadır. Binamızda iki okul eğitim ve öğretime devam ettiğinden ikili öğretim uygulanmaktadır.Atatürk İlköğretim Okulu 2009-2010 Eğitim-Öğretim yılında 1.Dönem sabahçı, 2.Dönem ise öğlencidir.

Okulumuz Ağrı'nın en eski okullarındandır. Okulumuz bünyesinde ikişer tane birinci, ikinci, beşinci, altıncı ve yedinci sınıfın yanında; üçer tane de üçüncü, dördüncü ve sekizinci sınıf öğrenim görmektedir. Ayrıca bir tane de ana sınıfımız bulunmaktadır.

*Yeni web sitemiz yayına başladı...

*Okul futbol takımımız il ikincisi oldu...

Tarihçe

Okulumuz 1971/1972 öğretim yılında Atatürk Orta Okulu olarak Eğitim Öğretime açılmıştır.1996 yılında sekiz yıllık temel eğitime geçişle birlikte Atatürk İlköğretim Okulu olarak eğitim ve öğretime devam etmektedir. Okulumuzda 21 derslikte 650 öğrenci ile eğitim-öğretim sürdürülmektedir. Okulumuzda Ders Dersliği sistemi uygulanmaktadır. Okulumuzda Fen Laboratuarı, Teknoloji ve Tasarım Sınıfları mevcuttur.

Merkez Atatürk İlköğretim Okulu Ağrı Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Merkez Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Merkez Atatürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Merkez Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Merkez Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: MERKEZ ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Bahçelievler Mahallesi.

Telefon Numarası: 4722151501

E-mail Adresi :Bilgi Yok

Web Adresi :
    http://agrimerkezataturk.meb.k12.tr/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş