Merkez Atatürk İlköğretim Okulu Konya Cihanbeyli

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Merkez Atatürk İlköğretim Okulu Konya Cihanbeyli konusu Merkez Atatürk İlköğretim Okulu Konya Cihanbeyli

Merkez Atatürk İlköğretim Okulu Konya Cihanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Merkez Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Merkez Atatürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Merkez Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Merkez Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Merkez Atatürk İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Şu an ilçemizde Mesleki Eğitim Merkezi olarak kullanılan okulumuzun ilk binası ,1971 yılında eğitim-öğretime açılmıştır. 1998-1999 eğitim-öğretim yılında 22 derslikli yeni binamız hizmete açılmış olup, eğitim-öğretim faaliyeti hala yeni binamızda yürütülmektedir.

Merkez Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: MERKEZ ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Yapali Yolu Üzeri Yeşilöz Mah. Cihanbeyli Konya
    Telefon Numarası: 3326734075
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: - cihanbeylimerkezataturk.meb.k12.tr

Merkez Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Nisan 2015