#### merdİn ####

'Türkiye Şehir-Bölge Resimleri' forumunda Büyük Fırat tarafından 9 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    #### merdİn #### konusu Arkadaşlar Mardin'in en yeni resimlerini sizlerle paylaşıyorum.İyi seyirler.. :)

2. [​IMG][​IMG]

Ne de güzel oluyormuş Mardinimin yeşilliği !!!

3. Sabah Mardinim'de gün doğumu... ( çok güzelmiş beee orda olasım geldi vallahi )

4. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Taşına toprağna kurban olduğum memleket
    harika bi yer iyiki burda yaşıyorum
    Elllerine emeğine sağlık süperler:)

5. Yapya Mardin'de mi yaşıyorsun Allah aşkına söyle yanlış duymadım değil mi kurban olayım bende yav vallahi çok çok seviyorum Mardinimi her defasında da dile getiriryorum daha fazlasına layıktır Mardin o kadar güzel

6. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Doğru duydun Mardinde yaşıyorum güzel bi şehir
    bi çok arkadaşm görmek için nerelerden geldiler hepsi hayran kalıp gitti
    büyüleci bi yer dediler bencede öyle:)

7. Senden çok özel bir isteğim olacaktı ama zahmette vermiş olmayayım diye kendi kendimi iyiyorum valla.Bi de yapmaya ne kadar imkanın olur bilemem.Yapabilirsen çok çok sevindiririsin beni arkadaşım,bana İlkbahar zamanında Nusaybin yolundan ( özellikle de o ordu evi civarından ki o açıdan müthiş görünüyor ) Mardin'e bir fotoğraf çekip bana ulaştırabilir misin kardelen ya vallahi çok makbule geçerdi ben Afyon'dayım biliyor musun bide manyaklık derecesinde Mardin'i seviyorum ve bu dediğim şeyi yapmayı hem çok hem de ne zamandır istiyorum.Benim imkanım olsaydı inanırmısın yapardım bunu ama imakanım olmadığımdan dolayı böyle bir ricada bulunuyorum.Yapabilirsen şimdiden teşekkürlerimi sunar,yapamassanda sağlık olsun derim k.i.b...

8. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Tabi olur eğer yolumda düşerse çekip gönderirm sana memnuniyetle hemde:)

9. Çok çok tşk ediyorum sana beni ne kadar mutlu ettin anlatamam...Ben,bana ulaşman konusunda şu bi kaç dk içerisinde yardımcı olacam sana arkadaşım.Hadi k.i.b Aeo iyi akşamlar.

Bu Sayfayı Paylaş