Mercedes-Benz SLR McLaren Brabus Tanıtım Resimler

'Motorlu Araçlar Dünyası' forumunda UquR tarafından 16 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Mercedes-Benz SLR McLaren Brabus Tanıtım Resimler konusu Mercedes-Benz SLR McLaren Brabus Tanıtım Resimler

Mercedes-Benz SLR McLaren Brabus
    SLR’a Brabus dokunuşu

Modifiye ettiği otomobillerin motor güçlerini belirgin şekilde arttıran Brabus, araç Mercedes-Benz SLR McLaren olunca, güç artışı yerine aracın içinde ve dışında görsel değişikliklere ve yol tutuşuna odaklanmış.

Yol tutuşu için, ön tampon altına, aracın burnunun hafiflemesini engelleyen, karbon-fiber bir kanat takılmış. Farklı bir jant lastik kombinasyonu ile yine yol tutuşunu geliştirmek hedeflenmiş; 20 inçlik monoblok jantlara önde 255/30 arkada 305/25 ebadında, özel performans lastikleri takılmış.

Aracın motor gücünün 600 beygirin üzerinde olduğu göz önünde bulundurulduğunda, 14 beygirlik ufak bir güçlendirme yapılmış ve SLR 640 beygir olmuş.

%40 oranında sınırlı kilitlenen çift kavramalı bir diferansiyel uygulan SLR’ın 0-100 km/s hızlanması 3.5 saniye son sürati ise 336 km/s.
    Brabus’un kendi bünyesindeki deri atölyesinde aracın içi için çok özel bir çalışma yapılmış. Neredeyse aracın her yerine, 7800 metre uzunluğunda ince iplik kullanılarak deri dikilmiş.

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. UquR

UquR Üye

2008 Brabus Mercedes-Benz SLR McLaren Roadster

3. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Emeğine Sağlık...

Bu Sayfayı Paylaş