Meram Uhut Mahallesi Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Bilgileri Meram Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Meram Uhut Mahallesi Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Bilgileri Meram Konya konusu Meram Uhut Mahallesi Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Hakkında - Meram Uhut Mahallesi Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Tanıtım - Meram Uhut Mahallesi Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Resimleri - Meram Uhut Mahallesi Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu İletişim

Meram Uhut Mahallesi Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Konya Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Meram Uhut Mahallesi Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Meram Uhut Mahallesi Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Meram Uhut Mahallesi Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Meram Uhut Mahallesi Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Meram Uhut Mahallesi Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: MERAM UHUT MAHALLESİ AHMET HAŞHAŞ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: YAYLAPINAR UHUT MAHALLESİ AKÇAKÖŞK CADDESİ AKMESCİT SOKAK
    Telefon Numarası: 3323590565
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Meram Uhut Mahallesi Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş