Meram Mehmet Ve Ibrahim Çelik İlköğretim Okulu Bilgileri Meram Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Meram Mehmet Ve Ibrahim Çelik İlköğretim Okulu Bilgileri Meram Konya konusu Meram Mehmet Ve Ibrahim Çelik İlköğretim Okulu Hakkında - Meram Mehmet Ve Ibrahim Çelik İlköğretim Okulu Tanıtım - Meram Mehmet Ve Ibrahim Çelik İlköğretim Okulu Resimleri - Meram Mehmet Ve Ibrahim Çelik İlköğretim Okulu İletişim

Meram Mehmet Ve Ibrahim Çelik İlköğretim Okulu Konya Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Meram Mehmet Ve Ibrahim Çelik İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Meram Mehmet Ve Ibrahim Çelik İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Meram Mehmet Ve Ibrahim Çelik İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Meram Mehmet Ve Ibrahim Çelik İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Meram Mehmet Ve Ibrahim Çelik İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: MERAM MEHMET VE IBRAHİM ÇELİK İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Harmancık Mah.Harmancık Cad.No:10 Meram
    Telefon Numarası: 3323270530
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Meram Mehmet Ve Ibrahim Çelik İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - facebook

Bu Sayfayı Paylaş