Memleketten Insan Manzaralari...

'Komik Resimler' forumunda Asi_isyankar tarafından 14 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Memleketten Insan Manzaralari... konusu AHİRETE SON 16 BİLET!
    ANTALYA'da büyücülük yaptığı öne sürülen emekli imam Mümin Yetkin, evine yapılan baskınla yakalandı. Tutuklanan 33 yıl imamlık yapmış Yetkin'in evinde ‘basiret bağlama' amacıyla iple bağlanıp ortasına anahtar sokulmuş Kuran ve üzerinde ‘Ahiret Havayolları' yazan 16 'bilet' bulundu. Biletlerde şunlar yazıyor:
    Hareket yeri: Dünya
    Varış yeri: Ahiret
    Uçuş saati: Her an kalkabilir
    Müracat: ‘Azrail (a.s.) adresten teslim alınır' [​IMG]

HEVESİ KURSAĞINDA KALDI!
    At yarışlarında 6'lı ganyanı tek başına bilerek 982 bin 165 YTL'nin sahibi olan Sivaslı Adem Kerekli ilk iş olarak rüyalarının otomobilini satın aldı. 1994 modal siyah mercedesiyle kentte bir tur atan, otomobiliyle fotoğraf çektiren, hatta kurban kestiren Kerekli'nin hevesi kursağında kaldı. Talihli, aracın parasını 3 ay sonra ödemek isteyince galerici otomobili geri aldı. Kerekli, 'Parayı bankaya yatırdım, vadesi 3 ay sonra doluyor, o zaman yenisi alacağım' dedi.

TORUN HASRETİ CHAT'Çİ YAPTI
    87 yaşındaki Adile Aydoğdu, torunlarını özleyince çareyi internette web kamerası ile chat yapmakta buldu.

EN ŞANSLI KÖY
    Müşküle Köyü’nde hizmetlerinden memnun olmadıkları için muhtarın belirlediği listeye oy vermeyen seçmenler, köyde yaşayan 4 deliyi aza olarak seçti. Bunca zamandır akıllıların yönettiği yerleşim yerlerinden bir hayır görmedik. Kim bilir belki de en doğrusu icraatları biraz da onlara bırakmaktır... Yalan söylemeyeceklerini biliyoruz en azından...

KARŞILIK YOK, İLAN VAR
    Aşık olduğu ancak karşılık bulamadığı ‘Bircangül’ adlı kızın doğum gününü billboarda ilan astırarak kutladı. İşte aşka neden karşılık almadığının ipucunu veren o şiir:
    Sevmiştim Bircangül’ü dolu dizgin /
    Ama o bunun farkında değil
    Deniyorum damarlarımda ilaç gibi /
    Ölürsem bu sevdadan ayıp değil /
    Olsun gözüm olsun / Ne olacaksa olsun /

İYİ ZABITA İNSANI FABRİKATÖR YAPAR!
    18 yıl midye dolması satan ve sürekli zabıtaya yakalanan İbrahim Ak'ın canına tak etti. Midye dolma üretim tesisi kuran taze girişimci, ayda 3 bin YTL vergi verecek duruma geldi. Artık Avrupa'dan gelen siparişleri bile karşılıyor...

SUÇ HEP HAMUR İŞLERİNDE!
    İstanbul’da karısından sürekli dayak yiyen Aydın Bey, sığınmaevine yerleşti. Şu sözlerle olaya yeni bir boyut kattı: "Dayak yediğim için kendimden hiç utanmıyorum. Utanacak biri varsa o da benden kilolu olan karımdır"

2. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

emeğine sağlık.Nine ye çok yakışmış chat yapmak :D:D:D

3. Spas Heval.. :)

Bu Sayfayı Paylaş