Melekler Korusun Dizisi 58. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Dine tarafından 8 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Melekler Korusun Dizisi 58. Bölüm Özeti konusu "İLK ADIM"

Barış Levent ve İpek'in öpüştüğünü öğrenir! Barış ve Özgür yakınlaşırken İpek Levent'e karşı hislerini sorgulamaya başlar...

İpek deneme çekimlerine girdiği rolü alır! Levent'le aynı filmde oynayacaktır. Filmin yapımcısı Özgür'ün annesi Selda'dır. İpek Selda'nın Arda'yla ilişkisini öğrenir. Tuna ve Arda Selda'yı dolandırmak üzeredirler. Bunun ortaya çıkması Levent'e bağlıdır.

Erkan'ın velayet davasından vazgeçmesi herkesi şok eder. Eylül bu haberi hiç beklemediği bir şekilde öğrenir. Bu sırada Selim Esin'i gizlice işe yerleştirir. Hem de Mert'in isteğiyle...

Barış Özgür'e araba kullanmasını öğretir. Özgür arabanın içinde bir sürprizle karşılaşır... Bu sırada Barış çok hasta olur. Özgür onu iyileştirmek için gece yanında kalır. Barış ilk defa Özgür'e farklı bir gözle bakarken İpek de Barış'ların kapısına gelir!

Melek taşınmak için yeni bir ev bulur. Ancak İnci'nin Meleklere bir sürprizi vardır. Kehribar'ın komisyon parasıyla Fevzi kirasını öder. Mert dükkâna müşteri çekmek için bir plan yapar Planı Fevzi sayesinde işlemeye başlar...

İpek Levent'le ilgili önemli bir karar verir... Şener ise Barış'ın Özgür'e âşık olduğunu anlar!

Erkan Esin'e çok büyük bir sürpriz hazırlamak için kayıplara karışır... Erkan'ın sürprizi Esin'i şok eder! Eylül hamile kalmak için doktora gider ancak bir daha çocuğunun olmayacağını öğrenir!

Bu sırada Mert Esin'i ailesiyle barıştırmak için bir adım atar ve Birol'u arar. Birol Mert'i vurmakla tehdit eder! Ancak Mert yine de geri adım atmaz!

Bu Sayfayı Paylaş