Mehmet Gurel İlköğretim Okulu Görele Giresun

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 27 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Mehmet Gurel İlköğretim Okulu Görele Giresun konusu Mehmet Gurel İlköğretim Okulu Hakkında - Mehmet Gurel İlköğretim Okulu Tanıtımı - Mehmet Gurel İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Mehmet Gurel İlköğretim Okulu Resimleri

Görele Mehmet Gurel İlköğretim Okulu Giresun Görele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Görele Mehmet Gurel İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Görele Mehmet Gurel İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Görele Mehmet Gurel İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Görele Mehmet Gurel İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: GÖRELE MEHMET GUREL İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Yeşiltepe mevkii Görele GIRESUN
    Telefon Numarası: 4545134276

Tarihçe:

* Okulumuz 2006 yılında Görele Türkeli Köyü sakinlerinden işkadını Melahat GÜREL tarafından 4610 metrekare arsası bağışlanarak, 1987 Türkiye Rekortmeni amcası Mehmet GÜREL adına 2006 yılında devlet tarafından yaptırılmıştır. Okulumuz 5 katlı olup, 24 derslik ve diğer bölümlerden oluşmaktadır. 2006-2007 Eğitim-Öğretim yılında 450 öğrenci ile hizmete başlayan okulumuz, 2007-2008 yılında 577 öğrenci ile eğitim-öğretime devam etmektedir.

Misyonumuz:

* İçimizde var olan daha iyi olma duygularımızı eğitim öğretim yoluyla harekete geçirerek çevremize kalite yolculuğunda rehber olmak hedefimiz, beni geliştirerek bize hizmet etmek ise görevimizdir

Vizyonumuz :

İçimizdeki sevgiyi yeşerterek, hoşgörü ve saygıyı oluşturup el ele yeniye ve daha iyiye doğru yürüyerek;

* Atatürk ilke ve inkılaplarını özümsemiş,
    * Ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine taşımayı amaç edinmiş,
    * Haklarını ve sorumluluklarını bilen,
    * Bilgili becerili,
    * Milletinin değerleriyle uyumlu çağdaş insanı yetiştirmek istiyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Kaynak : http://giresun.meb.gov.tr/

Bu Sayfayı Paylaş