Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Kozaklı

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 8 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Kozaklı konusu Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Kozaklı Tanıtım - Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Kozaklı İletişim - Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Kozaklı Hakkında - Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu - Nevşehirdeki Okulların Tanıtımı

Değişen Kozaklı'nın aydınlık yüzü olma yolunda ilerleyen Kozaklı Mehmet Akif Ersoy İÖO, bilgi çağının yaşandığı dünyada Ulu Önder Mustafa Kemal'in "Okul, Genç Beyinlere, İnsanlığa Saygıyı; Ulus ve Ülkeye Sevgiyi, Bağımsızlık Onurunu Öğretir." ilkesinden yola çıkarak, düşünen, anlayan, yorumlayan, sorun çözen ve bilimsel düşünen bireyler yetiştirmeyi hedeflemiştir.

Okulumuz bir yandan, öğrencilerini hızla değişen ve gelişen dünyaya çağın gerektirdiği teknolojik imkanları en üst düzeyde kullanarak hazırlarken, diğer yandan da Atatürk ilkeleri doğrultusunda kendi kültürünü tanıması, ülkesini sevmesi ve bundan gurur duymasını amaçlar.

Sevgi, saygı ve hoşgörünün temel alındığı okulumuzda kişisel ve toplumsal sorumluluk bilincine sahip, özgüvenli, sosyal ve akademik başarıları yüksek bireyler yetiştirilmektedir.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı:
    MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: BAHÇELİEVLER MAHALLESİ CUMHURİYET SOKAK
    Telefon Numarası: 3844714533
    kaynak :
    webrehberiz.biz

Bu Sayfayı Paylaş