Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Derinkuyu

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 27 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Derinkuyu konusu Derinkuyu Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu - Derinkuyu Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Hakkında - Derinkuyu Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Tanıtım - Derinkuyu Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu İletişim

AMAÇLAR :Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda, anayasa ve yasalarla bağlı demokratik laik sosyal hukuk devleti düzeni içerisinde çağdaş medeni fertler yetiştirmek.
    VİZYONU :Bilgi çağının gerektirdiği bilgi, beceri, değer ve teknolojilerinin etkin kullanımını sağlayarak, çalışanların motivasyonunu en üst düzeye çıkarmış, öğretmen, öğrenci ve veli memnuniyetle odaklanmış, es değer kurumlarla yarışacak düzeye erişmiş kaliteli, seçkin, öğrenen ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmak
    MİSYONU : Bas Öğretmen Atatürk’ün gösterdiği "Çağdaş Uygarlık seviyesinin Üzerine Çıkarmak" hedefi doğrultusunda demokratik, katılımcı ,yaratıcı, bilimsel bir eğitim anlayışı ile örgencilerimizi bir üst öğrenim kurumuna ve toplum yaşamına uygarlığın gerektirdiği değişime açık aydın yurttaşlar olarak yetiştirmek.
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: DERİNKUYU MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: ATATÜRKCADDESİ
    Telefon Numarası: 3843812114

Derinkuyu Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu
    kaynak :webrehberiz biz

Bu Sayfayı Paylaş