Mavişehir İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 10 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Mavişehir İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir konusu Mavişehir İlköğretim Okulu Hakkında - Mavişehir İlköğretim Okulu Tanıtım - Mavişehir İlköğretim Okulu Resimleri - Mavişehir İlköğretim Okulu İletişim

Mavişehir İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz Mavişehir toplu konutlarını yapan Emlak Bankası tarafından yapılarak 1996 yılında İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devredilmiştir. Kapalı alanı 6000 metrekare toplam alanı 16000 metrekaredir. Özel bir proje olarak tertip edilen okulumuz 19 Mart 1997'de dönemin Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman DEMİREL tarafından açılmıştır. 1999 yılında okulumuz bahçesine 35000 tl'ye mal olan, maliyeti tamamen koruma derneğimizce karşılanan ana sınıfı binamız yaptırılmış olup, 16 Kasım 2000 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Zeki Bilgin İNANLI tarafından açılmıştır. Okulumuzun konferans salonu, kütüphane ve 5 derslikten oluşan ek binası 2004 yılında ve 225000 tl'ye okul aile birliği ve koruma derneği tarafından yaptırılmıştır.

Mavişehir İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Karşıyaka
    Okulun Telefonu: 232 324 22 33
    Okulun Faksı: 232 324 16 37
    Okulun Adresi: 2041 Sokak No : 16
    Okulun Web Adresi:
    http://okulweb.meb.gov.tr/35/12/379302/index.html
    Okulun E-Posta Adresi: 379302@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu