Masalımız Bitti Kahramanım!‏

'Makaleler-Denemeler' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 1 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Masalımız Bitti Kahramanım!‏ konusu Masalımız Bitti Kahramanım!‏

Ufacıktım bu masala başladığımda Figürandım ben senin oyununda Bir üst mertebeye hiç bir zaman erişememiştim zaten Üstümde birçok yük var,ağırlık yapıyorAnlaşılması zor, biliyorum Aynanın karşına geçiyorum, son rujumu da sürüp başlıyorum provalara Herşey düzgün olmalı Her ne kadar görünmeyeceğimi bilsem bile

Farklıydı bu masalDiğerlerine benzemeyen birşeyler vardı bunun içinde Farklı anlam katan
    Üşüyorum

"Senin gökYüzünde uçaMam!"

Ama bildiğim de çok şey var Senin gökyüzünde uçamam! Kanatlarım kırılır Düşerim Gökyüzün dar gelir bana Yetmiyor işte bana ayırdığın zamanın,mekanın,olayın,sevdan Yetmiyor işte! Uçamıyorum,istesemde Kırılır kanadımDüşerim Ayrılık zor gelir bu bedene

Bilirsin beni

"Senin yağmurunla ıslanamam!"

Farklı bir duygu benimkisi Dolu gibi gelir yağmurun üstüme Ağır gelir,zaten ağır olan bedene Neler var anlatılması güç aslında Neler var söylenmesi acı Daha neler neler var

Ortasına gelmişti masal'ın Ben hala yoktum piyasada Boşuna mıydı onca hazırlık? Onca düşler? Onca sevda
    Herşey farklı olucaktı bu sefer /düşlerde /yalan dolan

Ve
    Sonunda masalın sonunu getirmiştin ßen hala yok'tum Bir köşedeüzüntümü paylaşıyordum, kağıdımla,kalemimle "Mutlu Son"du seninkisisanırım Gülümsüyordun
    Bense içten içe, ağlıyordum !

Masal bitti kahraman'ım
    Masal'ımız bitti
    Kollarında uyuyamam !

Bu Sayfayı Paylaş