Maritim proArte Hotel Bilgileri ve Resimleri Berlin

'Yabancı Tatil Yerleri Hoteller' forumunda SeLeN tarafından 8 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Maritim proArte Hotel Bilgileri ve Resimleri Berlin konusu Maritim proArte Hotel Tanıtımı - Berlin Otelleri Tanıtımı - Almanya Tatil Mekanları - Berlin Almanya Otelleri Tanıtımı - Maritim proArte Hotel Resimler

Mitte konumlu ve Berlin merkezindeki bu otel, German Guggenheim, Humboldt Üniversitesi ve Brandenburg Kapısı civarındadır. Civardaki diğer yerler: Pergamon Müzesi ve Gendarmenmarkt.

Özellikler:
    Maritim proArte Hotel tesisinde kapalı yüzme havuzu ve spor salonu veya odası bulunur.Tesis içinde ticaret merkezi vardır. Bu Berlin tesisinde restoran ve bar/oturma salonu vardır. Ek olanaklar arasında concierge bürosu, birden fazla dil bilen personel ve lobide ücretsiz gazete hizmeti vardır.

Konuk odaları:
    Televizyonlarda uydu kanalları ve film kiralama bulunur. Konuk odalarında ücretsiz gazete, oda içinde kasa ve direkt hatlı telefon beraberinde sesli mesaj hizmeti bulunur. Banyolarda sunulan olanaklar şunları kapsar: banyo telefonu, bornoz ve saç kurutma makinesi.

Ek olanaklar şunları kapsar: klima denetimi, klima ve açılır pencere. Ayrıca, istek üzerine ütü/ütü masası ve hipoalerjenik yatak takımı sağlanır. İlave yatak bulunur.

Bildirimler ve Ücretler:

Servis, giriş veya çıkış sırasında aşağıdaki ücretler ve depozitolar alınır.

* Valesiz otopark: EUR21 günlük

Yukarıdaki liste kapsamlı olmayabilir. Ücretler ve depozitolar vergi içermeyebilir ve değişebilir.

Maritim ProArte Hotel

Bu Sayfayı Paylaş