Mardin - Kızıltepe - Kızıltepe Anadolu Teknik Lisesi

'Kızıltepe Tanıtımı' forumunda DeMSaL tarafından 14 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Mardin - Kızıltepe - Kızıltepe Anadolu Teknik Lisesi konusu Mardin - Kızıltepe - Kızıltepe Anadolu Teknik Lisesi - Mardin İlinde Bulunan Liseler

[FONT=Palatino
    Linotype]Kızıltepe Anadolu Teknik Lisesi Ve Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi
    Mardin Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kızıltepe Anadolu Teknik Lisesi Ve Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kızıltepe Anadolu Teknik Lisesi Ve Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kızıltepe Anadolu Teknik Lisesi Ve Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi SBS taban puanları, Kızıltepe Anadolu Teknik Lisesi Ve Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kızıltepe Anadolu Teknik Lisesi Ve Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KIZILTEPE ANADOLU TEKNİK LİSESİ VE MESLEKÎ VE TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ
    Adresi: Tepebaşi Mah. Menderes Cad. 112.Sokak
    Telefon Numarası: 4823124901
    Faks Numarası: 4823122364
    [/FONT]

Bu Sayfayı Paylaş