Mardin - Ömerli - Ömerli Mehmet Kavak Çok Programlı Lisesi

'Ömerli Tanıtımı' forumunda DeMSaL tarafından 14 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Mardin - Ömerli - Ömerli Mehmet Kavak Çok Programlı Lisesi konusu Mardin - Ömerli - Ömerli Mehmet Kavak Çok Programlı Lisesi - Mardin İlinde Bulunan Liseler

Ömerli Mehmet Kavak Çok Programlı Lisesi
    Mardin Ömerli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ömerli Mehmet Kavak Çok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ömerli Mehmet Kavak Çok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ömerli Mehmet Kavak Çok Programlı Lisesi SBS taban puanları, Ömerli Mehmet Kavak Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ömerli Mehmet Kavak Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ÖMERLİ MEHMET KAVAK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
    Adresi: (ADI M.K.L.OLARAK DEĞİŞTİ VE ORTAÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLANDI)
    Telefon Numarası: 4825413021
    Faks Numarası: 4825412172

Bu Sayfayı Paylaş