Mantık ve Kalp

'Aşk Hikayeleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 31 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Mantık ve Kalp konusu
    Mantık ve Kalp

Mantık: ne oldu sana?aylardır kendınde deılsın. Çok degiştin. Kahkahalarının altındakı tiz çıglıklarını duyuyorum.pırıl pırıl parlayan gözlerının ısıkları sönmüş. Eskiden ne kadar kötü olursan ol kan kussan bıle kızıLcık şurubu ıçtim dıyıp gülen sen yok artık. Beceremıyorsun mutlu gıbı görünmeyi bile. Nedir seni bunca zamandır yok eden? günden güne bitiren.? Gözlerindeki feri bile söndüren? Hüznü kendine dost yaptıran?
    Ben eskı senı istiyorum. Bir erkek için yıkılmayan devamlı şen şakrak olan. Bıze akıllar veren. Derdımızı candan bır sekılde dınleyıp çözüm yolları arıyan senı gerçek senı ıstıyorum. Yakışmadı sana bu hal. Silkelen ve kendıne gel artık yuzundekı sahte mutluluk maskesının düşeli çok oldu. Onun bıle farkında deılsın. Varsa yoksa yuregınde gözlerinin daldığı her yerde ve aklında o. Senı bu hale getırende o. Bir insan kendınden bıle vezgeçecek kadar sevebilirmi. Kendıne gel. Sen hani güçlü bir kızdın kolay kolay yıkamazdı sneı hıç bır sey mantıgını kullanmayı ıı bılırdın? artık ızın ver yuregıne söz geçirebıleyım

Kalp: Ne kadarda haklısın ne güzel konustun öyle ama şimdide beni dinle?insan ömrü hayatında bir kere severmiş. Gerçek aşk insanın hayatında karşısına bir kere çıkarmıs. Kimine küçük yaşta çıktıgı için degerını bılmez kaybedermiş. Yaşlandıgın zaman karsısına çıkıncada fazla aşka ınanmadıgı gerçek aşkı tatmadıgı için inanmazmış. Şanslıyımkı CcyLcu benim karşıma tam zamanında çıktı. Yanlış kişi yanlış zaman ve yanlış mekandada olsa Aşktı O. Bakamıyorsa gözlerim bir başkasına sevemıyorsam ondan başkasını denemeye bıle kalktıgımda bır baskasıyla bırlıkte olmayı ayrı oldugumuz halde ona ıhanet etmişim gibime gelıyorsa ben büyük bir aşığım demektir. Söyle bana şimdi geçici mutluklar pesınde kosup herkesden darbe yemek mı? Yoksa ıçımde onu yasatıp delı gıbı sevmekmı bana az zarar verecek...

Bu Sayfayı Paylaş