Malaklar İlköğretim Okulu Anamur Mersin

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 17 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Malaklar İlköğretim Okulu Anamur Mersin konusu Anamur Malaklar Köyü İlköğretim Okulu Hakkında - Malaklar İlköğretim Okulu Tanıtım - Malaklar İlköğretim Okulu Resimleri - Malaklar İlköğretim Okulu İletişim

MALAKLAR İLKÖĞRETİM OKULU TARİHÇESI

1954 yılında bir derslik olarak ilkokul yapılmış ve eğitime açılmıştır. 1963-1964 yıllarında ek derslikler yapılmıştır. 1996-1997 Eğitim-Öğretim yılında taşıma merkezi olmuştur. okulumuz 1997-1998 Eğitim-Öğretim yılında 8 yıllık ilköğretim okulu olup, aynı yıl 6. sınıf şubemiz açılmıştır. Mevcut bina ihtiyaca cevap vermeyince 1998 yılında 14 derslik yeni binanın inşaatına başlanmış olup, daha sonra 21 dersliğe çıkartılarak 1999 yılında yeni binasında hizmete girmiştir.

Okulumuz 1. sınıftan 8. sınıfa kadar tekli normal öğretim yapan bir ilköğretim okuludur. Okulumuzda seçmeli ders olarak (4. 5. 6. 7. ve 8. sınıflarda) Bilgisayar dersi, (4. ve 5. sınıflarda) Satranç, Spor etkinlikleri dersi okutulmaktadır. Ayrıca 1. 2. 3. sınıflarda seçmeli ders olarak Sanat Etkinlikleri ile Takviye ve etüt çalışmaları da seçmeli ders olarak görülmektedir.

İletişim bilgileri

Mektup Adresi : Malaklar Köyü 33640 ANAMUR/MERSİN
    Tel : 0 324 814 92 80
    E-Mail :
    malaklar33@hotmail.com
    Web Adresi :
    www.malaklar-ioo.k12.tr

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

2. vip_man34

vip_man34 Yeni Üye

öğretmen ismet narcı bu okuldamı çalışıyor

Bu Sayfayı Paylaş