Mail Bomber 11.0 İndir

'M-N' forumunda Siraç tarafından 15 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Mail Bomber 11.0 İndir konusu Mail Bomber 11.0

Boyut : 1.31 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 30 Gün

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : SoftHeap

Tanıtım:
    E-posta ve abone listesi birçok şirket ve web site sahibi için önemli hale geldi. Haber listesinde bulunan kullanıcılara yayınları duyurmak için elektronik bülten, tanıtım ve bilgi amaçlı e-postalar gönderilebilir.

Mail Bomber esnek ayarlama yapısına sahip toplu e-posta gönderme programıdır. Bu sayede abone listenizde bulunan tüm kullanıcılara tek seferde e-posta gönderebilirsiniz. Programda e-posta iletileri yazarken, abonelik içinde bulunan listedeki kişileri düzenlemek için de çeşitli araçlar sunar. Ayrı abonelik, hedef kitle ve ihtiyaç gibi.

SMTP tabanlı sunucu üzerinden gönderebilir. Programın tüm özelliklerine ana pencere üzerinden erişilebilir. Bu sayede menüler içinde boğuşmadan daha kolay bir kullanım olanağı sağlar.

Şablon dosya oluşturulabilir. Bu sayede gerekli e-posta iletisini yazarak hazır duruma getirip, ihtiyaç halinde buradan seçip alıcılara gönderilebilir. Mail Bomber sayesinde otomatik olarak isim ve e-posta iletisi diğer kişisel bilgilerle birleştirilebilir.

Programı etkin yönetmek için posta listeleri yönetilebilir, değiştirilebilir, arama yapılabilir ve yeniden düzenlenebilir.

Program kendinin 'spam/istenmeyen e-posta' aracı olmadığını ve bu amaçla kullanımı da uygun görmediğini, eğer 'yanlış' amaçlar doğrultusunda kullanıldığı tespit edilirse lisansın iptal edileceğini bildiriyor.

Programın lisanslı fiyatı ise 69$'dır.

Mail Bomber 11.0

Bu Sayfayı Paylaş