Magic Folders 09.06.1 İndir

'Güvenlik Programları' forumunda Dine tarafından 6 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Magic Folders 09.06.1 İndir konusu Magic Folders 09.06.1

Boyut
    : 773 Kb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 30 gün

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7

Üretici Firma : PC-Magic Software

Virüs Kontrolü : Uyarı okuyunuz

Hangi Programlarla Tarandı:
    Virustotal *
    (*) virustotal.com sitesinde 30'un üzerinde antivirüs ile taratılmıştır
    Not: Virustotal Tarama Sonucu

Tanıtım:
    Magic Folders, seçmiş olduğunuz dosya ve klasörleri gizleyebilen bir programdır. Gizlediğiniz bu dosya ve klasörler görüntülenemez, değiştirilemez, çalıştırılamaz ve silinemez. Program sayesinde çok önemli belgeleriniz, kazara silinmeye veya değiştirilmeye karşı gizlenebilir. Bu gizlediğiniz dosya ve klasörleri ancak programın içine girip, açılış şifresini girerek tekrar etkin hale getirebilirsiniz.

Bilgisayarı kullanan 5 farklı kullanıcı hesabı oluşturulabilir. Programın ana ekranında diskleri, dosya ve klasörleri kolay bir şekilde gizleyebilirsiniz. Açılışta oluşturduğunuz parolayı programın içinden daha sonra değiştirebilirsiniz.

Programı kaldırma:
    Programı Denetim Masası, program ekle/kaldır içinden (ya da harici program kaldırma programlarıyla) ya da programın kendi içinde bulunan 'Uninstall' tuşuna tıklayarak kaldırabilirsiniz.

Programı kurduktan sonra bir şifre oluşturmalısınız. Program kurulumdan sonra 'yeniden başlat' istiyor ama 'hayır' diyerek daha sonra yaptırabilirsiniz.

Bu innDirdiğiniz dosya Windows 2000, XP, Vista ve 7 (32 bit) içindir. Windows XP 64 bit sürümü inndirmek için tıklayınız. Eğer Windows 95/98/ME kullanıyorsanız bu dosyayı innDiriniz.

Programın lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.

Magic Folders 09.06.1

2. avatar

paylaşım için teşekkürler...

Bu Sayfayı Paylaş