Macvide FlashVideo Converter (Macintosh) 2.4 İndir

'M-N' forumunda Siraç tarafından 7 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Macvide FlashVideo Converter (Macintosh) 2.4 İndir konusu Macvide FlashVideo Converter (Macintosh)

Sürüm : 2.4

Boyut : 15.9 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : Filigran ekler

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Mac Tiger/OS X

Üretici Firma : Macvide

Tanıtım:
    Macvide FlashVideo Converter Mac kullanıcıları için geliştirilmiş bir video dönüştürme programıdır. Programla Flash SWF ve FLV dosyalarını kolaylıkla diğer dosya türlerine dönüştürebilirsiniz. Flash dosya türü web üzerinde en yaygın video türü haline geldi. İnndirdiğiniz bu dosyaları MOV, MPEG/2, 3GP, MP4 dosya türüne çevirip bu dosyaları da DVD oynatıcı, iPhone, iPod ve diğer mobil cihazlar üzerinde oynatabilirsiniz.

MacVide FlashVideo Dönüştürücüsü, özellikle Mac kullanıcıları için geliştirilmiş, kolay kullanımlı bir arayüz sunar ve dönüşüm işlemi boyunca size rehberlik eder.

Flash videolarınızı çevirirken size; video kalitesi, kare oranı, boyut, süre ve diğer değerler üzerinde tam bir kontrol imkanı sağlar.

Özellikler:

Flash 6, Flash 7, Flash MX, Flash 8, Flash 9 ile sıkıştırılan filmleri destekler.
    Flash video filmleri *.3GP (*.3GPP, *.3G2)'ye dönüştürür.
    ActionScript ve ActionScript2 video klipleri dönüştürür.
    Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanım.
    Flash videoları 3GP, MP4, MOV, MPEG2, MPEG dosya türlerine dönüştürülür.
    PowerPC ve Intel uyumlu işlemcileri destekler.
    Dönüştürülen videolar DVD, iPhone gibi oynatıcılarda oynatılabilir.
    Çözünürlük, kare oranı, görüntü ve ses oranları, genişlik ve yükseklik ayarlanabilir.
    Mac OS X sürüm 10.4 Tiger ya da 10.5 Leopard işletim sistemlerinde çalışır.

Program deneme sürümde çıktı çalışmalara filigran ekler. Bunu kaldırıp tam sürüm kullanmak için satın almalısınız. Programın lisanslı fiyatı ise 99.95$'dır.
    Macvide FlashVideo Converter (Macintosh) 2.4

Bu Sayfayı Paylaş