Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu Karatay Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 28 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu Karatay Konya konusu Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu Hakkında - Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu Tanıtım - Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu Resimleri - Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu İletişim

Karatay Müslüme-ali Yaman İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karatay Müslüme-ali Yaman İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karatay Müslüme-ali Yaman İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karatay Müslüme-ali Yaman İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karatay Müslüme-ali Yaman İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Hayırsever bir vatandaş olan Ali Yaman’ın katkılarıyla yapılan okulumuza, bu hayırseverin isminin yanına eşinin adı da birleştirilerek "Müslüme-Ali Yaman İlköğretim Okulu" adı verilmiştir.

Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KARATAY MÜSLÜME-ALİ YAMAN İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: GAZİ OSMAN PAŞA MAH. KÜÇÜKKUMKÖPRÜ CAD. TAŞTEKİN SOK. NO:20 KARATAY -KONYA
    Telefon Numarası: 3323574947
    Faks Numarası: 3323574947
    E-mail Adresi:
    maliyamanioo@gmail.com
    Web Adresi: - http://muslumealiyamanioo.meb.k12.tr/

Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş