Mülk Köyü İlköğretim Okulu Kahta Adıyaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Mülk Köyü İlköğretim Okulu Kahta Adıyaman konusu Mülk Köyü İlköğretim Okulu Hakkında - Mülk Köyü İlköğretim Okulu Tanıtım - Mülk Köyü İlköğretim Okulu Resimleri - Mülk Köyü İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

Okulumuz Kahta ilçesinin Mülk köyünde yer almaktadır. Mülk köyü Kahta ilçesine 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz okula servis araçları ile ulaşım sağlamaktadır..

6 binadan oluşan okulumuzda müstakil binası bulunan bir anasınıfımız mevcuttur. 1. 2. 3. 4. ve 5. sınıf olmak üzere birinci kademe sınıflardan birer tane. 6/A , 6/B , 7/A , 7/B ,8/A ve 8/B olmak üzere 2.kademede 6 sınıfımız bulunmaktadır.Toplam 12 tane dersiliğimiz mevcuttur.

Taşıma merkezi olan okulumuzada 2. kademede Karacaören, Şahintepe ve Güzelçay'dan taşımalı olarak gelen öğrenciler ve mülk köyünün kendi öğrencileri öğrenim görmektedir. 1. kademede ise sadece mülk köyü öğrencileri öğrenim görmektedir.

Okulumuzun hizmet puanı 18 puan ilçe + 8 Puan köy olmak üzere yılda 26 puandır.

Mülk Köyü İlköğretim Okulu Adıyaman Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mülk Köyü İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mülk Köyü İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mülk Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mülk Köyü İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: MÜLK KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: MÜLK KÖYÜ

Telefon Numarası: 4167258345

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi :
    http://okulweb.meb.gov.tr/02/06/338751/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş