Lugano: Formamın hakkını veriyorum

'Fenerbahçe' forumunda DilzaR tarafından 31 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Lugano: Formamın hakkını veriyorum konusu Lugona, saha içinde takım için yaptığı şeyleri görüp kendisini takdir eden taraftarlara minnettar olduğunu belirterek, “Formam için şimdiye kadar elimden geleni yaptım, bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğim. Fenerbahçe’de mutluyum, sözleşmemi uzatacağım” dedi.

Uruguaylı Diego Lugano, Fenerbahçe’de oyuna konsantre ve motive olması, kazanma hırsı, gösterdiği azim ve mücadele gücü ile defanstaki görevini kusursuz yerine getirirken, attığı birbirinden kritik gollerle de alkış alıyor. Saha içinde takım için yaptığı şeyleri görüp kendisini takdir eden ve bunu verdikleri destekle, alkışlarla gösteren taraftarlara minnettar olduğunu belirten Lugano, “Bu forma için şimdiye kadar elimden geleni yaptım. Ancak bundan sonrası için daha fazla şey yapmak istiyorum. Yapacağım da”dedi.

SAKATLIKLAR OLMASIN

Sezon sonu bitecek olan sözleşmesini uzatmayı istediğini vurgulayan Uruguaylı yıldız şöyle konuştu: “Fenerbahçe’de ve İstanbul’da son derece mutluyum. Taraftar beni ben de onları seviyorum. Yönetim de kalmamı istiyorsa seve seve imzayı atarım.” Lugano, 2009 yılının tüm dünya için güzel geçmesini dilerken, “Barış dolu günler olmasını istiyorum. Tabii benim ve tüm futbolcular için sakatlıkların olmayacağı bir yıl olsun. Taraftarımıza da şampiyonluk hediye etmek istiyoruz. İkinci yarı Fenerbahçe için her şeyin daha güzel olacağını düşünüyorum” ifadesini kullandı.

Bu Sayfayı Paylaş