Leyla Kahraman Sevim Ertenü İlköğretim Merkez Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 29 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Leyla Kahraman Sevim Ertenü İlköğretim Merkez Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Leyla Kahraman Sevim Ertenü İlköğretim Hakkında - Leyla Kahraman Sevim Ertenü İlköğretim Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Leyla Kahraman Sevim Ertenü İlköğretim Bilgileri

Leyla Kahraman Sevim Ertenü İlköğretim Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Leyla Kahraman Sevim Ertenü İlköğretim 0 öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Leyla Kahraman Sevim Ertenü İlköğretim 0 resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Leyla Kahraman Sevim Ertenü İlköğretim 0 öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Leyla Kahraman Sevim Ertenü İlköğretim 0 öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: LEYLA KAHRAMAN SEVİM ERTENÜ İLKÖĞRETİM 0

Adresi: Leyla Kahraman Sevim Ertenü ilköğretim Okulu Siteler Mah.Çevik
    Kuvvet Karşisi Antalya

Telefon Numarası: 2422279097

Faks Numarası: 2422279098

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi:Bilgi Yok

Kaynak : webrehberi.biz -
    www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş