Lazesoft Recover My Password 1.0 Indir

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Lazesoft Recover My Password 1.0 Indir konusu Lazesoft Recover My Password 1.0 Indir

Boyut: 29.7 Mb

Kullanım İzni
    : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Dil
    : Ingilizce

İşletim Sistemi
    : Windows 2000/2003/XP/Vista

Üretici Firma
    : Lazesoft

Tanıtım:

Eğer bilgisayarınıza bir 'Admin' parolası kurmuşsanız ve bunu unuttuysanız, bilgisayarı açamıyor ve biçimlendiremiyorsanız Lazesoft Recover My Password Windows oturum açma şifresini kaldırabilir.

Lazesoft Recover My Password CD oluştur ile (herhangi bir CD oluşturma programıyla) ISO kalıbı yazıp, bilgisayarı bu şekilde açıp yönetici şifresine sahip olabilirsiniz.

Windows şifresi mi kayıp? Program sayesinde CD oluşturup şifreyi kaldırabilirsiniz. Program genel kullanım için Windows oturum açma parolasının kilidini açma ve yönetici dahil tüm kullanıcıların hesaplarını devre dışı bırakmak için tasarlanmıştır.

Özellikler:
    %100 kurtarma aracı.
    Birkaç tıklamayla yönetici şifresi geri alınabilir.
    Kullanıcı dostu arayüze sahip.
    Otomatik olarak işletim sistemini tanır.
    Kullanıcı hesaplarının kilidini açar.
    Kullanıcı hesaplarını etkinleştirir.
    Windows 2000 SP4, 2003, 2008, XP, Vista ve 7 işletim sistemlerini destekler.
    Tüm dizüstü bilgisayarlarla çalışır. Toshiba, Dell, IBM gibi.
    Yönetici parolası sıfırlanır.
    32 ve 64 bit işletim sistemlerini destekler.
    FAT/FAT32/NTFS dosya sistemlerini tanır.
    IDE, SCSI, SATA, 1394, USB, RAID sürücülerini tanır.

Not, kısıtlama ve lisans:
    Bu inndirdiğiniz 'Home' sürümdür. RAR dosyasını açtığınızda HTML sayfalar ve ISO kalıp dosyasını göreceksiniz. Bu kalıp dosyayı herhangi bir ISO yazma programıyla yazdırıp ya da sanal CD üzerinden açıp öncelikle bu şekilde kurulum yapmalısınız. 'PRO' sürümde ise hem ISO kalıp dosyası hem de EXE dosyası vardır. EXE dosyasını çalıştırıp kurabilirsiniz. Bu dosyayı innDirmek için tıklayınız.
    Deneme sürümde bazı işlemler kapalıdır.
    Home Edition, tek lisans ile 3 bilgisayara kurulabilir. Fiyatı 17.95$
    Pro sürüm fiyatı ise 39.99$'dır.

Lazesoft Recover My Password 1.0

Bu Sayfayı Paylaş