Lale Anaokulu İstanbul

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Lale Anaokulu İstanbul konusu Lale Anaokulu Hakkında - Lale Anaokulu Tanıtım - Lale Anaokulu Resimleri - Lale Anaokulu İletişim Bilgileri

Lale Anaokulu İstanbul Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Lale Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Lale Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Lale Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: LALE ANAOKULU

Adresi: BAŞBAKANLIKTOPLU KONUTLARI 1.ETAP 4.BÖLGE HALKALLI / K.ÇEKMECE

Telefon Numarası: 2126989816

Faks Numarası: 2126989816

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi :
    Lale Anaokulu // Okulumuz

Geniş , nezih binası ve bahçesi ile 2005 -2006 yılında Eskişehir vişneevlerinde hizmetinize girmiş olan özel lale anaokulu sevgi ,ilgi, ve bilgi slogan edinmiştir. Okulumuz 145 öğrenci kapasiteli olup hafta içi sabah 7 :30 , ve akşam ,18:00 arası hizmet vermektedir.

Türkçe dil etkinlikleri, elişi çalışmaları, okuma yazmaya hazırlık, oyun, drama ve branş öğretmenlerimiz tarafından verilen İngilizce, müzik ve beden eğitimi, çocukların eğlenirken öğrenmelerini sağlar. Çocuklar düzenlenen gezilerle yaşayarak öğrenme fırsatını yakalarlar. Öğretmenlerimiz akademik düzeyde eğitim almış, çocuk gelişimi konusunda uzman ve formasyon sahibi, kendini sürekli yenileyen kişilerden oluşmaktadır.

Lale Anaokulu Resimleri

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş