Kurtuluş İlköğretim Okulu Karatay Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 30 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kurtuluş İlköğretim Okulu Karatay Konya konusu Kurtuluş İlköğretim Okulu Karatay Konya

Kurtulus İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kurtulus İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kurtulus İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kurtulus İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kurtulus İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kurtuluş İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 1967 yılında Sedirler Mahallesinde Eğitim-Öğretime açılmıştır.1992 yılında tek katlı ikinci bina,1998 yılında da ikinci binanın 2.katı yapılmıştır.2008 yılında tek katlı ilk bina yıkılarak 8 derslikli bir bina yapılmıştır. Okulumuz adını Kurtuluş Savaşından almıştır. Şu an yaklaşık 800 öğrenci ve yaklaşık 40 öğretmen /personelle eğitim öğretim hizmetlerine devam etmektedir.

Kurtuluş İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KURTULUS İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Haci Yusuf Mescit Mah. Hilal Cad. Melike Adile Sk. Karatay
    Telefon Numarası: 3323550532
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi: karataykurtulusioo@gmail.com
    Web Adresi: - http://kurtulusioo.meb.k12.tr

Kurtuluş İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Nisan 2015

Bu Sayfayı Paylaş