'Kupayı biz aldık, ligi de F.Bahçe alsın'

'Trabzonspor' forumunda HÜZÜN_LÜ tarafından 6 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    'Kupayı biz aldık, ligi de F.Bahçe alsın' konusu Ligin son haftasında F.Bahçe ile karşılaşacak olan Trabzon'da Serkan 'Kupayı biz aldık, ligi de F.Bahçe alsın' sözleri çok tartışılmaya aday...

Kupa Trabzon'un: 3-1

F.Bahçe macerasının çok kötü olduğunu söyleyen Burak Yılmaz, "Kendimi hiçbir zaman oraya ait hissetmedim. Hele de başımızda Aragones gibi bir hoca varken. Oynamayanlara adeta köpek muamelesi yapıyordu. Öyle ki kupa finaline gittiğimizde bizi yanında bile götürmek istemedi. F.Bahçe şampiyon olmak istiyorsa bizi yenmek zorunda. Bu da kolay olmayacak" şeklinde konuştu.

Serkan Balcı ise "Biz kupayı kazandık, ligi de F.Bahçe kazansın. F.Bahçe'de kupa yüzü görmemiştim. Ama Trabzon'da bu bana nasip oldu" ifadelerini kullandı.

Onur: 'İşte Trabzon budur'
    Trabzonspor'un genç file bekçisi Onur Kıvrak, gerçek güçlerini gösterdiklerini söyledi. İlk finalinde ilk kupasını kazanan Onur, "Maçın hakkını verdik ve kupayı kazandık. Üstün oynadık, F.Bahçe'nin bir pozisyonu vardı ve gol oldu. F.Bahçeliler her ne kadar 'Kupayı düşünüyoruz' deseler de şampiyonluk şansları yüksek olduğu için kafaları ligdeydi. Tüm takım arkadaşlarıma teker teker teşekkür ediyorum. İşte Trabzon budur. Camiamıza ve taraftarlarımıza hayırlı olsun."

'Hoca sezon başı olsaydı'Kupa finalinde maçın adamı seçilen Engin Baytar, neler yapabileceklerini gösterdiklerini söyledi:

"Hocamız sezon başında olsaydı, ligdeki konumumuz da farklı olurdu. Geri düşmemize rağmen arkadaşlarımın yüzüne baktığımda motive oldum, maçı kazanacağımızı hissettim. Gelecek sezon hem kupada hem ligde başarılı olmak istiyoruz. Ligdeki şampiyonluk hasretini de bitirmek istiyoruz."

'Bu duygu anlatılamaz'
    Kupa finalinde 7 dakika sahada kalan Ceyhun Gülselam, kupayla fotoğraf çektirmek için yarış yaptıklarını söyledi.

Anlatılamaz bir duygu yaşadıklarını ifade eden Ceyhun, "Kolay bir maç olmadı. Çok gol kaçırdık. F.Bahçe 1-0 öne geçince işimiz daha da zor oldu ama çok şükür kupayı kazandık. İnşallah bu mutluluğumuz devam eder" şeklinde konuştu.

'Gol vuruşlarım çok iyi'
    F.Bahçe karşısında birbirinden önemli fırsatlar harcamasına karşın beraberlik golünü kaydederek kendisini affettiren Umut Bulut, her zaman eleştirilen gol vuruşlarının aslında çok iyi olduğunu ifade etti.

Bu sezonun kendisi için çok olumlu geçtiğini düşündüğünü ifade eden 27 yaşındaki oyuncu, "Artık önümüzde iki maç var şimdi onları en iyi şekilde bitirip gelecek sezonun hazırlıklarına başlayacağız. Kupayı kazandığımız için gerçekten çok mutluyum.

Benim gol vuruşlarım aslında çok iyi. Antrenmanlarda ayak içi olsun, gol vuruşlarım olsun gayet iyi ama maçın içinde neden kaçırdığımı ben de anlamıyorum. Atmosferden mi kaynaklanıyor bilmiyorum. Gol kaçırdığım için de 90 dakika elimden geleni yapıyorum. Lugano ve Bilica gibi Türkiye'nin en iyi ve güçlü stoperlerine karşı oynamak çok zor. Eksiklerim var ve bunları gidermek istiyorum."

(vatan)

2. lazakrep61

lazakrep61 Yeni Üye

böle bi sözz olurmuu yaa.... sanki dersin amatör küme maçları oynayrizki bu kupayı bız aldık onuda siz alin... 5 mayıs 1996 ın intikamı feneri bu hafta yenıp de kupayı bursa sporun almasını saglarsak intikam o zaman alınmış olur...

Bu Sayfayı Paylaş