Kumluova Prof.Dr. Ayhan Önder İlköğretim Okulu Fethiye Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kumluova Prof.Dr. Ayhan Önder İlköğretim Okulu Fethiye Muğla konusu Kumluova Prof.Dr. Ayhan Önder İlköğretim Okulu Hakkında - Kumluova Prof.Dr. Ayhan Önder İlköğretim Okulu Tanıtım - Kumluova Prof.Dr. Ayhan Önder İlköğretim Okulu Resimleri - Kumluova Prof.Dr. Ayhan Önder İlköğretim Okulu İletişim

Kumluova Prof.Dr. Ayhan Önder İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ

Yaşadığı toplumun değerlerine saygı gösteren,kendisine ,ailesine ve ülkesine karşı sorumluluklarını yerine getiren ,haklarını koruyan ,başkalarının haklarına saygı duyan,fikri ,vicdani hür ,sevgi ,saygı ve hoşgörülü bireyler yetişmesi için ,okul-aile ,öğrenci ve çevre faktörlerinden azami ölçüde fayda sağlayacak şekilde gayret göstermek.

MİSYONUMUZ

Kumluova’ya çevremize ,yöremize,vatanımıza ve milletimize hizmet eden ,bayrağımızı daima yücelten ,vatan ,millet ve bayrak sevgisini her şeyin üzerinde tutan,sağlam ve sağlıklı beyinler yetişmesi için çalışmak ve gayret göstermektir.

Kumluova Prof.Dr. Ayhan Önder İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Fethiye
    Okulun Telefonu: 252 6777002 - 6777289
    Okulun Faksı: 252 6777516
    Okulun Adresi:
    Okulun Web Adresi:
    Okulun E-Posta Adresi:
    kumluovaokul@hotmail.com
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri: İl Merkezine Uzaklığı 185 - İlçe Merkezine Uzaklığı 65 km
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok Ev Kiraları 150/350 TL

Kumluova Prof.Dr. Ayhan Önder İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş