Kum Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Finike Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 10 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kum Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Finike Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Kum Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Kum Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - Resimleri - Kum Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim Bilgileri - Kum Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Antalya Finikedeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

Kum Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Antalya Finike İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kum Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kum Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kum Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kum Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: KUM YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU

Adresi: Sahilkent Kum Mah-Finike-Antalya

Telefon Numarası: 2428552393

Faks Numarası: 2428551552

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:
    kumyibo.meb.k12.tr

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
    Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş