Kozaklı Atatürk İlköğretim Okulu Nevşehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 7 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kozaklı Atatürk İlköğretim Okulu Nevşehir konusu Kozaklı Atatürk İlköğretim Okulu Nevşehir Hakkında - Kozaklı Atatürk İlköğretim Okulu Nevşehir Tanıtım - Kozaklı Atatürk İlköğretim Okulu Nevşehir İletişim - Kozaklı Atatürk İlköğretim Okulu

Atatürk İlköğretim Okulu Nevşehir Kozaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Atatürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı:
    ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: ATATÜRK İLKOĞRETİM OKULU 50600HASTAHANE CAD.HAMAMORTA MAH.NO:1 KOZAKLI/NEVŞEHİR
    Telefon Numarası: 3844714158
    kaynak :
    webrehberiz.biz
    Faks Numarası: 3844714158

Bu Sayfayı Paylaş