Kongreye doğru!

'Trabzonspor' forumunda Dine tarafından 9 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Kongreye doğru! konusu 9 Kasım 2009

[SIZE=+0][/SIZE]Kongreye doğru!

[SIZE=+0][/SIZE]Yönetim Kurulu'nun, bu hafta içinde yapacağı kritik toplantıda radikal kararlar alması bekleniyor. Aralık'taki kongreye seçim maddesi konulması ihtimali, son derece yüksek.
    Süper Lig’de sahasında Beşiktaş karşısında etkili bir performans sergilemesine rağmen rakibine 2-0 mağlup olan Trabzonspor’da sıcak saatler yaşanıyor... Özellikle kaçan sayısız fırsatlar sonrası gelen yenilgi, herkesin moralini bozmuş durumda. Karşılaşmanın ardından acil olarak toplanan Yönetim Kurulu’nun gelecek adına önemli kararlar almanın eşiğinde olduğu bildirildi. Bir kısım yönetici taraftarların ‘Yönetim istifa’ diye bağırmaları sonrası “Devam etmenin bir anlamı yok” görüşünde birleşti. Başkan Sadri Şener ve Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nun ise, “Sıcağı sıcağına karar vermeyelim. Hafta içinde sakin kafayla bir toplantı yapalım” dedikleri öğrenildi.

Her şey kulüp için
    Teknik direktör Hugo Broos’un görevine son verilmesinin bile gündeme geldiği toplantının ardından ise herkes, Aralık ayında yapılacak Olağan Genel Kurul’a seçim maddesi konulup, konulmayacağını merak ediyor. Bu hafta yapılacak olan toplantıda ise kulübün menfaatleri yönünde her türlü kararın alınacağı ifade edildi. Yani Bordo-Mavililer’de Yönetim Kurulu’nun devam etmeme ya da seçim konusunu hayata geçirme ihtimalinin son derece yüksek olduğu, gündemdeki yerini koruyor.

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş