Konaklı Dershaneleri

'Dersaneler' forumunda Mavi_Sema tarafından 27 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Konaklı Dershaneleri konusu Hakkında

DOĞRU; Eğitim ve Öğretimin en önemli amacı gençlerin yetenekleri ve başarıları doğrultusunda geleceklerine yön verebilmeleridir ve bu konuda yardım alabilecekleri doğru bir adreslerinin olmasıdır. ÖSS ve OKS gibi Türkiye genelinde yapılan sınavlarda bilgilendirme ve yönlendirmenin ,öğrencilere özgüven oluşturmanın bilincini taşıyan bir kurumdur Konaklı Dershaneleri...

DÜRÜST; Eğitim ve öğretimi değerleriyle bütünleştiren bir kurumdur Konaklı; bunun için benzerlerinin yanında 33 yıllık tarihçesiyle geleceğe doğru kendini taşımayı bilmiştir. Konaklıyı seçenler öncelikle inandıkları bir ortamda; samimiyetle eğitime gönül veren eğitimci ve çalışanlarıyla bir aile ortamının güvenini yaşayacaklarını bilirler ve o yüzden gelecekleri belirsiz değildir,gelecekleriyle ilgili doğru seçimler yapabileceklerinin bilincindedirler.

DİNAMİK; Ülkemizde her an her şeyin değiştiğini ve Avrupa Birliğine entegre sürecinde eğitim alanında yapılan yeniliklerin de değişimden nasibini aldığını görmekteyiz. Her geçen gün ÖSS ve OKS sınavlarına giren öğrenci sayısı artmakta ve rekabet yoğunlaşmaktadır. Değişimi hızla kavrayan ve kurumsal yapısına yansıtmayı başaran Dershanemiz ÖSS ve OKS başarıları ve Türkiye dereceleriyle bunu yeterince kanıtlamıştır.

DENEYİMLİ; Konaklı’yı seçenler bilirler ki sadece şimdi sınava hazırlanan gençler değil, Aydın’da yaşayan önceki kuşakların da ailesi olmuştur dershanemiz.Tüm sınav sistemi değişikliklerine kolayca adapte olması deneyimli öğretim kadrosundan kaynaklıdır.

Kurslar

ÖSS
    OKS

İletişim

AYDIN MERKEZ
    Adres: Hasan Efendi Mh. 1910 Sk. No:36
    Telefonlar: 0 (256) 214 4409 - 225 2225 - 215 8513

NAZİLLİ ŞUBESİ
    Adres: Cumhuriyet Mh. 5. Eylül Caddesi
    Telefonlar: 0 (256) 312 4942 - 313 4523 - 315 2771

SÖKE ŞUBESİ
    Adres: Çeltikçi Mh. Futbol Sk.No:1/2 Halil Morel İşhanı