Komik mesajlar

'Fıkra & Komik Yazılar' forumunda KABALALI tarafından 10 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. KABALALI

KABALALI Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Komik mesajlar konusu Türk erkeği;Kaçan golde yuh çeker,ağzında sigarayla halay çeker,genelde babaya çeker,iskenderin üstüne künefe çeker,kafası bozulunca resti çeker,sevdiğini sorguya çeker,aldatılınca tetiği çeker,italyan erkeğine 5 çeker,ingiliz erkeğine 25 çeker,balık etli görünce iç çeker[​IMG]Bu mesaj TEKD(Türk erkeği koruma derneği)arafından gönderilmektedir.Lütfen bilinçlenelim.Türk erkeği yok olmasın[​IMG]
    Eskiden ali ata bakardı şimdi karıya kıza....Eskiden ışık ılık süt içerdi şimdi voltka bira....Eskiden ipek ipi tutadı şimdi ahhh ipek ahhh[​IMG]
    Bi cenaze arabası şöförü bi kıza hişşt gelsene arabayla gezelim demiş,kızda hadi be deyince adam;sen ne diyon be millet bu arabaya binmek için ölüyo ölüyo demiş[​IMG]
    Sana bi sır vereceğim!Burda kimeye güvenim kalmadı.Güvendiğim tek insan sensin!Hiç kimseye söylemeyeceğini bildiğim için bu sırrı seninle paylaşmak istiyorum.Kimseye söyleme!söylersen hayatım kayar yanarım!Artık dayanamıyorun söyleyecem [​IMG] HAKİKİ TOSUN PAŞA BENİM[​IMG]

Bu Sayfayı Paylaş