Komik Mesajlar - Esbirili Cep Mesajları - En Komik En Güzel Smsler

'Sms Sözleri - Hazır Mesajlar' forumunda Dine tarafından 19 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Komik Mesajlar - Esbirili Cep Mesajları - En Komik En Güzel Smsler konusu
    Komik Mesajlar - Esbirili Cep Mesajları - En Komik En Güzel Smsler

DüNYA DöNERMİŞ, AY İSE KöFTE
    Aç ayı oynamaz, yedek kulübesinde bekler

Adama komposto bizim lazada koyun postu gelince,bizimki heyecanla sorar: onunki niye sulu da benimki kıllı kıllı
    Adama sormuşlar karınızla ortak bir özelliğiniz var mı diye ? Demiş ki var aynı günde evlendik
    Adamın biri çölde susuz kalmış kristal kola bulmuş ama içememiş neden? cevap:kristal kolanın üstünde güvenle içiniz yazıyormuş adam güveni beklemiş
    Adamın biri etrafına çember çizmiş içinde devamlı hoplayıp zıplıyormuş Ne yapıyormuş yani? - Kendi çapında eğleniyormuş
    Adamın biri intihar etmeye kalkmış vazgeçmiş diğeri de intihar etmeye kalmış vazgeçmiş
    Adamın biri omuyla yıkanmış maymuna dönmüş neden? Omuyla her şey ilk günkü gibi :
    Adamın biri sinemaya gitmiş önündeki adama burası boş mu demiş adamda hayır siemens demiş

Adamın biri varmış, ikinci dönem düzeltmiş
    Adamın biri yolda giderken Ne Olmuş ? Düşmüş ölmüş
    Adamın biri yolda yürüyormuşkafasına BUDA heykeli düşmüşadamda BUDA MI gelecekti başıma demiş
    Adamın biri zeytin yemesine bayılırmış, zeytin yeğince bayılmış ama ayılamamış
    Adamın birinin kafasına selpak havlu düşmüş ölmüş neden? -çünkü onlar halka değil fil! :
    Adamın gözü dalmış, burnu yaprak adamın kafası kızmış, vücudu erkek
    Ağabey sakal bıraksam diyorum -Tamam be güzelim, şu köşeye bırakıver:
    Ağabey sen tüp bebek misin? Gaz kaçırıyorsun da
    ALKOLüMDE çOK FAZLA KAN VAR :
    Almanca biliyor mu lan? Her havuzun dibi aynı
    Almış eline bir çiçek sevecek sevmeyecek ulan inek çiçek nereden bilecek?
    ALTIN GİBİ çOCUKTU? BOZDURUP BİLEZİK YAPTILAR:
    Ana hastanın ailesinin ismini öğrenmek ister misiniz?
    Aptallık çok güzel bir şey olmalı bu yüzden sana imreniyorum
    ARKADAŞIMIN BİRİ DüN TUVALETE DüŞMüŞ !öYLE İçAP ETMİŞTE
    ARKADAŞKEN KIZ SöYLER ERKEK DİNLER SöZLüYKEN ERKEK SöYLER KIZ DİNLER EVLİYKEN İKİSİ DE SöYLER MAHALLE DİNLER
    ARTIK ARAMA BENİ sesini duymaktansa kendimi yakarım Yüzünü görmektense kendimi asarım ölürsem kabrime gelip toprak atma O küreğin suratına çarparım
    Aşk bir elma şekeridir yalarsın yalarsın sonunda elinde sapı kalır
    Aşk bir futbol topuna benzer uzaklaşınca peşinden koşarsın, yanına geldiğin dede tekme atarsın,
    AŞK BİR PENCEREDİR AçAN HAVALANIR; AçMAYAN EVDE KALIR
    ASK BİR SUDUR İç İç KUDUR
    Aşk bir turşu suyudur, içenin midesi bulanır, içmeyenin ağzı sulanır
    Aşk Kızın kalbinde, Erkeğin arka cebinde bulunur
    Aşk sudur iç iç kudur
    AŞKIMI LEKELEME çAMAŞIR SUYUNA ZAM GELDI :
    Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, Balık olurdum (dermişim)
    Aşkından oldum nezle, Silemedim yirmi beş metre bezle, Bir eşek iki katır, Bana seni hatırlatır
    Aşkınla sararıp solacak kadar, sevginle bahtiyar olacak kadar, uğruna canımı verecek kadar seni seviyorum desem inanır mısın Haklısın bende inanmadım zaten
    ATEŞLİ BAKIŞLARIN KİRPİKLERİMİ YAKTI
    Atla gel hemen -at yok taksiyle gelsem?
    AY OLMAK İSTERDİM GECENİ AYDINLATMAK İçİNSEVGİ OLMAK İSTERDİM KALBİNE GİRMEK İçİNKUŞ OLMAK ISTERDİM KANATLANIP KAFANA KONMAK İçİN!!
    Ay üstüme iyilik sağlıkaltıma kötülük hastalık
    Ayakkabılarınız sıkıyorsa daha neşeli ayakkabılar alın
    Az veren candan çok veren maldan
    Babama değerimi sordum dünyalar kadar dedi, dünyanın değerini sordum beş para etmez dedi
    Baka baka aşık olunsaydı, öküz trene çoktan aşık olmuştu
    Bakanlar Kurulunun Aldığı Kararla Hamilelik altı aya İndirilmiştir!
    Bakmakla örenilseydi Köpekler kasap olurdu
    Balık esir olunca ne olur tabi ki Balıkesir olur

2. Dine

Dine Özel Üye

BANA HAYATIM DEME RUHUM DAçüNKü HAYAT GEçİCİ RUH İSE KALICIDIR :
    Bebek maymun annesine sorar, anne niye biz bu kadar çirkiniz? anne Maununa der: yavrum sen haline şükür et ya mesajı okuyan gibi olsaydın
    Bekarlık sultanlık yalnızlık derler AMA Hİç BEKAR SULTAN GöRDüNüZ Mü?
    Ben bir zamanlar biriyle ortak olmuştum o tecrübesini koydu bende paramı şimdi o zengin oldu bende tecrübe kazandım
    BEN BİTTİM ABİ AMA ŞİMDİ PİREYİM!
    Ben buraları avucumun içi gibi bilirim, merak etme kaybolmayız! Fakat, şimdi dirseğe doğru gidiyoruz galiba :
    BEN HAYVANLARI çOK SEVERİM öZELLİKLE KIZARMIŞ TAVUĞA BAYILIRIM
    Ben seni deli gibi sevdim sen beni deliyim diye sevmedin
    BEN ŞİMDİ SANA YANARKEN SEN KİMBİLİR NERELERDE üŞüYORSUNDUR
    Beni çekemeyenlerİnim İnim İnlesinBu dünya varoldukçaBana NAZAR deymesineAminin
    Benim bir itim vardı bana çok sadıktı benim bir kız arkadaşım vardı itim kadar olamadı elveda salak
    Benim gözlerim çok sağlamdır taaa yüz seksen mili yon kilometre uzaklıktaki güneşi bile gayet iyi görebiliyorum
    Benim seni düşündüğümde, seninde beni düşünüp düşünmediğin düşüncesi, düşündürüyor beni
    Benimle kavga etmeden önce lütfen bana haber ver ki beynimi çıkarıp bir köşeye bırakayım böylece eşit seviyede olmuş oluruz
    Berber: "Olgum sana çok yakışıyor; Gel sana güzel bir AMERİKAN KESİM yapalım!" "Yok be hacı! Bir değişiklik olsun,sen en iyisi bana bir KIBRIS RUM KESİMİ yap
    Beş fincan kahve içtim Falımda uykusuzluk çıktı
    Bilimsel bir araştırmaya göre, insanlar dirseklerini yalayamazlar (Bunu okuyanların yüzde doksanı dirseğini yalamaya çalıştı
    Bin dokuz yüz atmış yedi Yılında İçilen Kahvelerin Hatırı Dolmak üzere ilgilerlere Duyurulur
    Bir aptalın seni öpmesine izin ver ama bir öpücüğün seni aptal etmesine izin verme
    BİR ARA SİGARAYI VE İçKİYİ BIRAKMIŞTIM; BU HAYATIMIN EN İYİ ON BEŞ DAKİKASIYDI
    BİR ARKADAŞLA BİR RESTORANTA GİTTİK;GARSON ETLİ BİR YEMEK GETİRDİMERAKTANDIR SORDUK:BU NE ETİDİR BEYEFENDİ? CEVAPSA İLGİNCTİ :öLü HAYVAN ETİ KARDEŞİM DEDİ!
    Bir elma neden diskoya gider kurtlarını dökmek için
    Bir geri zekalının seni öpmesini izin ver ama bir öpücüğün seni geri zekalı yapmasını izin verme!
    Bir gün yolun düşer de bizim evin önünden geçersen sakın bana uğrama yoluna devam et
    Bir Japon nasıl su ister? - Matarama_su_ko!
    Bir kadeh içki insana kuvvet verir derlerdi, geçen gün on kadeh içtim ayakta duracak halim kalmadı
    BİR KADIN MUTFAĞA GİRİNCE NEDEN Hİç BİR ŞEY DüŞüNMEZ? çüNKü TEFAL HER ŞEYİ DüŞüNüR
    Bir kadın oğlunu aklı başında biri yapabilmek için yirmi yıl uğraşır Bir başka kadın gelir yirmi dakikada aklini başından alır
    BİR TAVŞAN FIRINA GİTMİŞ BANA 399 TANE EKMEK VERİRMİSİNİZ DEMİŞ FIRINCI DüZ 400 YAPAYIM MI DİYE SORMUŞ TAVŞAN YOK ABİ KİM O KADARI YİYECEK DEMİŞ
    Bir uçurumun kenarından düşsem ve tek dalım sen olsan düşmemek için seni kökünden sökerim
    Bir zencinin koluna düşen karınca ne der? -Eyvah!! Yine karakola düştüm! :
    Birbirlerini aldatan karı koca için: bunların evliliği pikaba benzer erkek ara sıra plakları değiştirir kadınsa iğneyi
    Birini sevdim hapishanelik oldu birini sevdim tımarhanelik oldu birini sevdim mezarlık oldu kafamı bozma seni de severim
    Birlikten kuyruk doğar
    BİZ RAKIYI SUSUZ İçERKEN, MEZE DİYE KAFAYI YEDİK ARKADAŞ
    BİZİ çEKEMEDİLER çüNKü HALAT KOPTU;
    Bu mesajlar özel frekanslarla yollandı ve yan etkileri vardır zekilerde felç,normallerde körlük yapar hıyarlarda kalıcı bir etkisi yoktur anlık bir gülümseme olur
    Bülbülü altın kafese koymuşlar, Kaç ayar demiş
    Buralarda, balık ekmek 750000 liraymış 750 bin borç varda balık ekelim
    çekinme bir öpücük ver karbon kokan sevgilim her molekülün benim, Acele et çabuk gel oksitlendi yüreğim
    çekyat a niye çekyat denir? - çünkü yit otur diyemeyiz :-o
    Cesareti fedakarlığı ve sadakati bilmeyen aşık olmaya kalkmasın ağabeyler
    Cin Ali mavi mürekkebe düşerse ne olur? Blue Jean :))
    Deli gibi sevdim manyak gibi evlendim
    Delisin Deli Tıpkı Neron Gibi O Roma yi Yaktı Sende Beni
    Denizanası kızını nasıl çağırır? Denizanası:"Deniz kızım gel"
    Şırıl sıklar aşık OLMAK için Denize GİRMELİ ))
    Size benden soğuk bir nasihat SIK SIK AMELİYAT OLUN İçİNİZ ACILIR :
    Soru: Bir adam sevgilisini buz dolabına saklamış neden? Yanıt: İlişkileri bozulmasın diye
    Soru:inekler neden sigara içmezler? cevap:sağlığa zararlı olduğu için
    Söz gümüşse sözlüğü olan köşeyi döner
    Spiker: -Top ağlarda ve gol Kaleci:-Top ağlarda ,ben ağlamaz mıyım?

Bu Sayfayı Paylaş